Museli zrušit svatební cestu. Bohuš Matuš vysvětlil, že kvůli dceři nelze usednout do letadla

Nextfoto
Zpěvák Bohuš Matuš a jeho manželka Lucie
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
josef.stastna@zivotvcesku.cz
Publikováno: 20. 5. 2021

Po svatbě tradičně následuje svatební cesta. Líbánky měli v plánu také zpěvák Bohuš Matuš (47) a jeho půvabná novomanželka Lucie (18). Těšili se, že vyrazí na Floridu za sluncem a radovánkami u moře, nakonec ale radikálně mění plány. "Svatební cesta zatím nebude," řekl zpěvák pro ŽivotvČesku.cz a vysvětlil logické důvody.

Na jedné straně stála chuť cestovat a užít si příjemné dny na prosluněné Floridě. Na straně druhé je ale strach o rodinu. Bohuš Matuš i jeho partnerka Lucie ještě týden před svatbou byli přesvědčení, že cesta do Spojených států je dobrý nápad. Nakonec je všechno jinak.

"Svatební cesta zatím nebude. Chtěli jsme sice jet na Floridu, kde má Lucinka tetu, která se nabídla, že nás tam vezme. Ale nikam nakonec nejdeme, zhodnotili jsme, že dcera Natálka je na takovou cestu ještě malinká," přiznal pro ŽivotvČesku.cz zpěvák s tím, že zvítězily ochranitelské pudy nad chutí poznávat krásy Floridy.

"Neexistuje, že bychom jeli bez ní, nechceme ji někde nechávat bez nás, to ještě určitě nejde. Moc nyní necestujeme, také autem jezdíme málo, pro ty malé děti to není ideální se někde trmácet. Takže cestu odkládáme, až bude Natálka větší," řekl pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš o dceři, která se narodila v prosinci loňského roku.

Bohuš Matuš a jeho půvabná novomanželka ale razí heslo, že líbánky si každý může udělat, kde chce. Není to o tom, kde jste, ale s kým jste. "My máme líbánky od rána do večera," dodal se smíchem oblíbený zpěvák.

Už před časem se zpěvák Bohuš Matuš (48) opakovaně svěřil s tím, že by si přál dvě děti. P...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu