Muž si na seznamce našel o 47 let starší partnerku. Chystá se s ní oženit a řekl, v čem mu připomíná jeho babičku

Kathi Jenkinsová a Devaughn Aubrey
Kathi Jenkinsová a Devaughn Aubrey
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 9. 2022

Nesourodý pár se díky seznamce zrodil z Devaughna Aubreyho (27) a Kathi Jenkinsové (74). Oba původně hledali jen povyražení, ale zamilovali se do sebe i přes téměř padesátiletý věkový rozdíl. Nyní jsou zasnoubení a pro magazín American Journal promluvili o své lásce.

Devaughn Aubrey z Texasu byl ženatý s dívkou, se kterou chodil do školy, jejich manželství ale nedopadlo dobře. Krátce po rozvodu se rozhodl vstoupit na seznamku, kde hledal po složitém životním období jen rozptýlení a povyražení. Ani Kathi Jenkinsová nečekala, že na internetu najde lásku, čemuž odpovídal i počátek jejich komunikace.

Kathi se líbil profil jejího budoucího snoubence, a proto mu napsala. "Viděl jsem, že je online, tak jsem jí odpověděl a požádal jsem ji o číslo. Ona se mě zeptala na pár intimních otázek a pak jsme si povídali do noci," řekl Devaughn v rozhovoru pro magazín American Journey, jak začal jeho vztah s téměř o 50 let starší ženou.

Z několika hodin komunikace se stalo několik měsíců, po telefonátech došlo i na schůzky a mladík si se seniorkou natolik rozuměl, že se z nich stal pár. Oficiálně se dali dohromady na Den díkůvzdání, kdy Kathi Jenkinsová pozvala svého přítele na večeři s rodinou.

"Líbí se mi na ní, jak krásně zpívá a že zná mnoho písniček, které měla ráda moje babička. Taky zná hodně zpěváků, které znala i moje babička," prozradil mladík zvláštní důvod, proč se do své starší snoubenky zamiloval.

Když se okolí dozvědělo o jejich vztahu, tak slova podpory přicházela jen z mála stran. Kathi její přítelkyně varovaly, protože si myslely, že Devaughn Aubrey chce jen jednoho dne zdědit její peníze. Přátelé mladého muže, který našel lásku na seznamce, pak varovali, že se svou budoucí manželkou nepovede normální život a nebude s ní moct mít děti.

"Ti nejbližší chápou, že mě přitahuje starší žena. Jiní mě varovali, že s ní nebudu moct mít děti, ale začali chápat, že je mi to jedno, a podporují mě. Lidé předpokládají, že jsem s Kathi jen proto, že je bohatá, ale tak to vůbec není. Příští rok se chceme vzít a strávit spolu zbytek života," dodal Devaughn Aubrey.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.