Na cizí doteky nežárlíme, respektujeme se, prozradil snoubenec Simony Babčákové o vztahu s herečkou

Jan Adensam se Simonou Babčákovou
Jan Adensam se Simonou Babčákovou
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 8. 2020

Oblíbená herečka Simona Babčáková (47) se snoubencem, fitness trenérem a bývalým úspěšným atletem Janem Adensamem (43) tvoří dva roky pár. Schyluje se ke svatbě. Sympatický sportovec prozradil, jaké je soužití s mimořádně talentovanou herečkou a kdo by si myslel, že mezi nimi má místo žárlivost, tak se rozhodně splete.

Již delší dobu se řadíte k předním fitness trenérům. Mluví se o vás jako o trenérovi slavných. Co známé osobnosti nejčastěji preferují - hubnutí, nárůst svalů, lepší stravování a pojem, které potraviny jsou vhodné?

Ano, je to tak. Vzhledem k celoživotní vášni pro tělesný rozvoj, zdraví a vzdělávání v této oblasti, mi příznivý osud umožnil pracovat s lidmi, kteří jsou špičkami ve svých povoláních. Jsou to jak veřejně známé osobnosti, tak manažeři třeba v armádě nebo medicíně. Jejich zájem je především zdraví a jeho udržitelnost. Moje metody jsou založeny na přirozených pohybových vzorcích a vyvážené přírodní stravě, což toto spektrum klientů oceňuje. Některé pak připravuji na konkrétní cíle, jako třeba pro MS v překážkových bězích nebo aby zvládli náročné pohybové představení v divadle.

Pokud jde o jména, kdo z nejslavnějších s vámi cvičí?

Někteří klienti by nebyli rádi, kdybych zveřejňoval jejich jména. A sám bych to ani neudělal. Ale pokud jde o mé osobní mety a souhlas, že je mohu zmínit, tak třeba spolupráce s Marthou Issovou na roli Dany ve filmu Zátopek.

Pojďme přejít k vaší snoubence, talentované herečce Simoně Babčákové... Pokud se na Simonu podívám, tak roky si udržuje velmi hezkou postavu. Cvičíte spolu?

Simona je jedna z těch, pro něž cvičení znamená především možnost o to kvalitněji realizovat svou profesní genialitu. Stejně jako třeba chirurg, kterému musí záda vydržet »xy« hodin stání u stolu. Na mně pak je mít cit pro vyváženost tréninků.

Tím jste mi ale neodpověděl. Cvičí Simona s vámi, má nějaký speciální režim?

Samozřejmě spolu cvičíme. Simona má ráda spíše typicky ženská cvičení, nicméně jako odvážná žena už nasadila v rámci kondice i boxerské rukavice a zvedla činku nad hlavu.

V posilovně narazíte na řadu pohledných hereček, které vás žádají o pomoc, Simona nežárlí? A naopak, nežárlíte vy na řadu jejích kolegů?

Oba se pohybujeme v povoláních, kde se opravdu nemůže řešit každý dotyk, protože by to pro oba bylo velmi svazující. Chtělo by se říct, že klíčová je vzájemná důvěra, ale vlastně je tím rozhodujícím parametrem sebedůvěra.

Dobře, tomu rozumím, kdo je z vás ale žárlivější? Přeci každý, kdo miluje, určitě trochu žárlí...

Zní to asi zvláštně, ale opravdu nežárlíme.

Rozumím. Jak byste vlastně charakterizoval vztah s mimořádně nadanou herečkou, kterou Simona je. Kdo je vlastně ve vašem vztahu dominantnější?

Je to jednoduché. Intelektuálně je dominantní Simona, fyzicky já a oba to rádi přiznáváme, protože je to ideální spojení pro osobnostní rozvoj.

To zní velmi hezky. Chápu správně, že Simona má hlavní slovo? Řekněme, že respektuji její zkušenost. (Směje se...)

Nebudu vás trápit. Začátkem roku jste se zasnoubili a příští rok vás podle tradice do roka a do dne, čeká svatba. Půjde o velkou událost, nebo jaké jsou plány?

Teď mohu říct jen tolik, že to bude nestandardní, stejně jako hlavní protagonisté.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.