Na podzim bude nakažených hodně, ale nebude tolik obětí na životech, věští vědma Michaela Kudláčková

Vědma Michaela Kudláčková
Vědma Michaela Kudláčková
Foto: Martin Pekárek / CNC / Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 7. 2021

Herečka a vědma Michaela Kudláčková (52) vyložila své tarotové karty, aby zjistila, jak bude vypadat situace kolem koronavirové epidemie v září. "Vypadá to, že se objeví mutace, na kterou nebude očkování tolik zabírat. Podle karet ale bude méně obětí na životech než loňské září. Vypadá to, že nakažených bude dost, ale nebude se umírat," řekla pro ŽivotvČesku.cz svou předpověď.

Situaci kolem epidemie koronaviru detailně sleduje také vědma a kartářka Michaela Kudláčková, která si vykládá často karty, aby pohlédla do budoucnosti. Podle bývalé herečky bude situace na podzim výrazně lepší, než jak tomu bylo v září 2020.

"Podle mých karet září 2021 bude lepší než září 2020, ale žádná sláva to tedy nebude. Čekala jsem, že se více projeví to, že řada lidí je už naočkována. Vypadá to, že se objeví mutace, na kterou nebude očkování tolik zabírat. Podle karet ale bude méně obětí na životech než loňské září. Vypadá to, že nakažených bude dost, ale nebude se umírat a nebude tolik fatálních průběhů," řekla pro ŽivotvČesku.cz vědma. To je mimochodem popis, který připomíná to, co odborníci v současné době říkají o tzv. deltě mutaci - je nakažlivá, ale zatím neplní nemocnice.

Michaela Kudláčková se také podívala, zda na podzim znovu dojde k zavírání ekonomiky a k lockdownům.

Epidemie covidu v Česku druhý den v řadě zrychlila. Ve středu přibylo 2403 potvrzených pří...

"Služby se už zavírat nebudou, ale bude se výrazně omezovat cestování. Vyšla mi karta Universum, která ukazuje právě na zahraničí. Bude to děláno ve strachu, aby se do Česka něco nedovezlo z ciziny," předpověděla kartářka s tím, že ona osobně se domnívá, že na podzim či před vánočními svátky se na trhu objeví kvalitnější vakcíny s vyšší účinností, než jsou k dispozici nyní.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.