Reklama:

Na pohřeb přišla v růžové teplákovce. Sinéad O'Connorová se naposledy rozloučila se synem, který spáchal sebevraždu

Zpěvačka Sinéad O'Connorová
Zpěvačka Sinéad O’Connorová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 1. 2022

Irská zpěvačka Sinéad O'Connorová (55) v lednu tragicky přišla o syna Shanea, který si v pouhých 17 letech vzal život. Smutnou zprávu sama oznámila na sociálních sítích. V sobotu se konal mladíkův pohřeb a umělkyně, která má dlouhodobě psychické problémy, na obřad přišla v růžové teplákové soupravě.

Reklama:

Po synovi Sinéad O'Connorové pátrala policie několik dní, bohužel s tragickým koncem. Teprve sedmnáctiletý mladík byl nalezen mrtvý, spáchal sebevraždu. V dnes již smazaných příspěvcích to sama zpěvačka oznámila na sociální síti Twitter. Sama si ale zřejmě v tu chvíli zcela nepřipouštěla, co se děje. Později byla hospitalizována v psychiatrické léčebně poté, co napsala, že jde svého syna hledat.

Reklama:

"Omlouvám se za to, co jsem napsala včera. Jsem velmi rozrušená. Můj syn byl láskou mého života. Omlouvám se všem, které jsem naštvala či rozrušila. Bez mého syna jsem zničená," napsala později zpěvačka v dnes již smazaném příspěvku na sociální síti, po kterém se nechala na krátko dobrovolně hospitalizovat na psychiatrii.

V sobotu 15. ledna se konal Shaneův pohřeb, na který přišly jeho památku uctít davy lidí. Sama Sinéad O'Connorová přišla v křiklavě růžové teplákové soupravě, jak zachytili přítomní fotografové. Před obřadem i po něm prohodila pár slov s dalšími truchlícími, poté odjela domů.

"Právě jsme se rozloučili s našim krásným andělem Shaneym. Byl to krásný hinduistický obřad, to by se Shaneovi líbilo. Do rakve jsem mu dala pár krabiček cigaret pro případ, že by v nebi žádné neměli. To by se mu také líbilo," napsala zpěvačka fanouškům krátce po konání pohřbu.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: