Na svatební cestě těžká »ponorka«: Natálka ze svatební show drsně urazila ženicha Františka

Natálka je velmi půvabná nevěsta
Natálka je velmi půvabná nevěsta
Foto: Archiv TV Nova
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 11. 2020

Jak daleko může dojít sociální experiment, který má hledat lásku mezi dvěma lidmi na základě biologických a genetických informací, testuje nová svatební show, kterou přinesla na televizní obrazovky nejúspěšnější tuzemská komerční stanice. První »testovaný« pár Natálka a František však zatím prokazují, že láska se možná tímto způsobem najít nedá. Pohledná nevěsta trávila čas na svatební cestě v Zanzibaru, kde svého partnera rozhodně nešetřila na jeho odolnost nervů a dokonce ho tvrdě urazila.

Lásku na první pohled hledá nový sociální projekt v rámci reality show Svatba na první pohled, který přinesla jako zcela nový koncept u nás na obrazovky televize Nova. V něm čtyři dvojice, které spojila na základě psychologických, biologických a genetických dat trojice odborníků v čele s párovým psychoterapeutem Tomášem Novákem. Prvním párem, který se z pohledu vědy ukázal jako »kompatibilní«, byla zdravotní sestřička Natálka Mykytenko (23) spolu s o třináct let starším podnikatelem Františkem Gebrem (36).

Přesto, že na první pohled chladná blondýnka neprojevovala vůči ženichovi příliš sympatií, vypadalo to, že by první dojem mohla přeci jen změnit svatební cesta do exotických končin Zanzibaru. Jenže se ukázalo, že se vztah páru naopak ocitl na bodu mrazu. Natálka začala propadat zoufalství a nezvládala psychicky čas strávený se svým novomanželem. "Chtěla jsem změnu v životě. Měla jsem pocit, že se nudím, a hledala jsem nějaký adrenalin. Poslouchám vždycky svůj vnitřní hlas a je mi jedno, co si o tom myslí okolí," přiznala první nevěsta nové svatební reality show Natálie Mykytenko v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz.

Svůj názor na manžela Františka však dala najevo poměrně hodně drsně. Pod tlakem natáčení, stresu a pocitu, že nikam nemůže utéct, sympatického partnera hodně nevybíravě urazila. "Chce se mi blejt, když by měla přeskočit jiskra," řekla mu větu, kterou nedokázal zapomenout a při návratu z exotické destinace jí to na pražském letišti znovu připomněl. "Bylo to trošku s nadsázkou," omlouvala se jeho milá. A tak se uvidí, zda má jejich vztah a manželství ještě šanci, nebo už se nedokáže mezi nimi zažehnout ta správná jiskra.

 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.