Na tváři krásné Kate Mossové se podepisuje dlouholetý zlozvyk. Kouření zvýrazňuje její vrásky

Kate Mossová
Kate Mossová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 21. 6. 2022

Supermodelka Kate Mossová (48) je krásná žena, a přestože ji dnes už pracovně nahradily mladší dívky, bude navždy ikonou ve svém oboru. I ve svém věku vypadá dobře a stará se o sebe, přesto má jeden dlouholetý zlozvyk, který se na jejím vzhledu podepisuje. Jak deníku Evening Standard řekl zdroj z jejího okolí, kouření se jí zbavit nedaří, ať se snaží jakkoliv.

Kate Mossová byla v 90. letech ikonou ve svém oboru. Byla slavná nejen díky své kráse a dokonalé chůzi po mole, ale také proto, že její život byl velmi divoký. Po přehlídkách a foceních chodila na večírky, kde se alkohol a drogy konzumovaly ve velkém. Přestože dnes už žije spořádaným životem, jednoho zlozvyku se zbavit nedokázala.

Pro jednu z nejznámějších topmodelek je už dlouhá léta charakteristická cigareta, kterou žmoulá v ruce či ve rtech na mnoha fotografiích, na kterých je zachycena. Nejednou si dokonce zapálila i na přehlídkovém mole. V minulosti se snažila závislosti na nikotinu zbavit, ale nepovedlo se.

"Když ještě hodně fotila, tak nosila nikotinové náplasti. Vždy je měla na místě, které bylo při focení zakryté. Když ji někdo z kuřáků požádal o náplast, tak mu ji nedala, ale prodala a ještě se smála, že je to něco jako její vedlejší příjem," řekl zdroj z modelčina okolí deníku Evening Standard.

Je známo, že závislost na cigaretách přináší uživateli celou řadu rizik a nevýhod. Tou, která se na Kate Mossové v tuto chvíli projevuje nejvíc, je rychlejší stárnutí v obličeji. Na nejnovějších snímcích je evidentní, že s cigaretou v puse její vrásky mnohem víc vynikají.

"Chtěla se cigaret zbavit nejen kvůli své dceři, aby nebyla pasivní kuřačkou, ale také proto, že nikotin má špatný vliv na její pleť. Bohužel se nepovedlo. Už od mládí kouří jako komín a 30 kousků denně jí nedělá problém," dodal zdroj.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.