Nádherná Iva Kubelková odhalila soukromí a ukázala unikátní snímek plný něhy s partnerem Georgem Jiraskem. Slaví 20 let spolu. Prozradila tajemství dokonalé lásky

Iva Kubelková a její partner Georg Jirasek
Iva Kubelková a její partner Georg Jirasek
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 8. 2022

Modelka Iva Kubelková (45) žije po boku malíře a designéra George Jiraska (64) už dlouhých dvacet let a společně vychovávají dvě krásné dcery - Natálii (17) a Karolínu (13). Informaci o výročí zveřejnila půvabná tmavovláska na sociální síti Instagram. Pro ŽivotvČesku.cz se pak svěřila s tím, co jí na partnerovi imponuje, a řekla, že žádný recept na dokonalý vztah neexistuje. "Buď potkáte někoho, s kým to zvládnete, nebo se zkrátka vaše cesty rozejdou," popsala moderátorka.

Jejich vztah patří mezi nejstabilnější v českém showbyznysu. O tom, že trvá už dvě desítky let, informovala sympatická brunetka na sociální síti Instagram. "IVA20 je slevový kód na 20letý vztah, který jsem na začátku našeho vztahu zadala do systému. Tak ho posílám všem, kteří to potřebují. 20 let spolu! 20 let mě nese na svých bedrech. Láska, respekt a vzájemný obdiv. Zní to tak snadně a není. Najít v životě spřízněnou duši, se kterou můžete tvořit pár a vytvořit rodinu, je dar a já si ho vážím. A nikdo mi to nezkazí. Přeji to všem," napsala mimo jiné v příspěvku.

Modelku i po letech na umělci, který pochází z Německa, přitahuje spousta věcí. "Vážím si na něm všeho, jeho osobnosti, jak je moudrý a jaký má přehled. Také má vždy otevřenou náruč, je chápající a empatický," prozradila kráska pro ŽivotvČesku.cz.

V čem tkví recept na dlouhodobý harmonický vztah, ale říct nedokázala. "Žádný recept neexistuje. Buď potkáte někoho, s kým to zvládnete, nebo se zkrátka vaše cesty rozejdou. V každém vztahu jsou věci, které musíte společně zvládat. A je pak na vás, zda vám soužití dává smysl, nebo ne," řekla pro ŽivotvČesku.cz oblíbená moderátorka.

Sama ale uznává, že o vztah je zapotřebí se náležitě starat a nebrat nic jako samozřejmost. "Myslím si, že drobnosti jsou důležité. Kdykoliv odcházím z domu, tak si dáme pusu, kdykoliv odněkud přijdu, tak si dáme pusu. Když někde sedíme a na něco koukáme, tak se držíme za ruku. Tyhle věci je potřeba postupem času neignorovat, o tom ten vztah je," prozradila před časem redakci ŽivotvČesku.cz Iva Kubelková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.