Nádherná Iva Kubelková promluvila do detailu o vztahu své rozkošné dcery a Adama Mišíka. Řekla zásadní pohled na věc, který vysvětluje její noblesní toleranci

Natálie Jirásková a Iva Kubelková
Natálie Jirásková a Iva Kubelková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 7. 2022

Natálie Jirásková (17) prožívá krásné období prvního skutečného zamilování. Jejím partnerem je Adam Mišík (25). Ten je pověstný tím, že si jako své partnerky vybírá především modelky. Pro ŽivotvČesku.cz na dotaz ohledně vztahu své dcery a herce a zpěváka promluvila do detailu Iva Kubelková (45), která přiblížila, jak se na lásku dvou mladých lidí dívá.

Iva Kubelková je nejen velmi pohledná žena, ale také vynikající moderátorka, kterou diváci aktuálně vídají v lifestylovém pořadu televize Prima. S manželem Georgem Jiraskem má dvě dcery, Karolínu (12) a Natálii (17). Starší ze sester začíná být na poli modelingu úspěšná po vzoru slavné maminky.

Vztah její dcery a Adama Mišíka byl pro mnohé velkým překvapením. "Je to tak, že já sama jsem přesvědčena o tom, že člověk si jde v životě nějakou cestou, kterou si musí projít. Jde o to, že ta cesta je určena jemu a pro něj ta cesta má smysl, aby se mohl posunout, na sobě pracovat a nikdo kolem nemá právo, aby to hodnotil. To samé platí o našich dětech, které mají taky svou cestu. Myslím si, že člověk je pak už vlastně jen opora pro to dítě, že je tam pro něj, ale zkušenosti jsou nepřenosné," vysvětlila pohledná vicemiss z roku 1996 pro ŽivotvČesku.cz.

Natálie Jirásková (17) studuje na jazykovém gymnáziu a okamžitě by mohla následovat profesní dráhu své slavné maminky, kdyby chtěla. Pyšní se totiž skutečně krásnou postavou i hezkou tváří.

O mladém herci se ví, že co se týče partnerek, loví především v modelingových vodách. Chodil tak například s Miss ČR z roku 2019 Denisou Spergerovou (21) nebo modelkou Dianou Kratochvílovou (24). Právě ta se s mladým umělcem měla nakonec rozejít kvůli tomu, že se jí nelíbil jeho přístup ke vzdělání. Adam Mišík totiž má jen základní vzdělání.

"Chápu mediální zájem, který je logický. Je to mladý hezký pár, který je pro lidi zajímavý a co je pro mě podstatné, že se to snaží držet pro sebe a je pro ně podstatné, co si prožívají v soukromí. Dokud je moje dcera šťastná, tak nemám co řešit," dodala Iva Kubelková pro ŽivotvČesku.cz ohledně vztahu své dcery.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.