Náhlý převoz do nemocnice. Těhotná Lady Dee popsala, co se stalo s jejím tělem

Modelka Lady Dee
Modelka Lady Dee
Foto: nextfoto.cz
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 5. 2021

Modelka a herečka, která se proslavila účinkováním ve filmech pro dospělé, má před sebou náročné hodiny. Lady Dee (vlastním jménem Drahomíra Jůzová) byla převezena v pondělí převezena do nemocnice. "Už je to tady. Před půl hodinou to na mě přišlo," uvedla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se na roli maminky moc těší.

Lady Dee vždy říkala, že nechce, aby její dcera následovala její kroky. Hraní ve filmech, kde lidé jsou většinou času bez svršků, není nic pro citlivé jedince. Také říkala, že až bude mít děti, tak kariéru ukončí.

"Nevím, jak jste se mohli takto trefit, ale právě mě odvezli do nemocnice. Je to tak půl hodiny, co mi praskla voda," uvedla Lady Dee pro ŽivotvČesku.cz s tím, že je právě v Ústavu pro péči a matku v Praze v Podolí. "Císaře nechci, ráda bych rodila klasicky. Epidural také snad nebude potřeba, ale vše bude záležet na tom, jak mi za chvíli bude," dodala pro ŽivotvČesku.cz herečka s tím, že se musí odmlčet, protože začíná rodit.

Znovu zopakovala, že nehodlá jméno dcery prozrazovat, protože chce malou ochránit od zájmu veřejnosti. "Jméno určitě nepovím. To nemusí každý vědět. Nejkrásnější je, když kope. To cítím, že je tu prostě už s námi," řekla Lady Dee v minulosti.

Lady Dee spoléhá na svého mexického přítele Omara. Měl by s ní být u porodu a měl by být oporou pro celou rodinu. "Omar bude úžasný táta. Je to skvělý chlap. Já se v životě hodně natrápila, ale nyní si opravdu užívám štěstí," dodala pro ŽivotvČesku.cz herečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.