Nahý klín Boudové v roušce pobouřil Česko: Tak se opila, co má být, hájí herečku fanoušci

Nela Boudová ukázala rozkrok v roušce
Nela Boudová ukázala rozkrok v roušce
Foto: archiv Nely Boudové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 4. 2020

Nela Boudová v noci na pondělí rozbouřila stojaté vody českého showbyznysu. Herečka si bez spodního prádla lehla na zem, roztáhla nohy a ukázala klín zakrytý pouze rouškou. Podle svých tak chtěla vyjádřit svou občanskou nespokojenost. Kontroverzní fotku už smazala a má pro to překvapivé vysvětlení. Fanoušci ji hájí s tím, že přece není nic špatného na tom "ožrat se".

Od dvaapadesátileté herečky tohle nikdo nečekal. Rozkrok Nely Boudové v roušce už obletěl celé Česko. Někdo si myslí, že se hvězda seriálu Vyprávěj zbláznila, najdou se ale i tací, kteří jí fandí.

"Je to mé punkové vyjádření občanské nespokojenosti, nejen s rouškami. Roušky ano, ale v obchodech a veřejné dopravě. Prosím čtěte si statistiky úmrtí z minulých let, hledejme si informace a nebuď me jak stádo ovcí. Nebojme se! Je přece jasné komu, to prospěje. A děkuji všem kteří nasazovali silu a zdraví,” zdůvodnila Boudová, proč nestandardní snímek sdílela na Instagramu.

"No tak se vožrala"

Fotku nahrála v noci a podle svých slov ji "brzo ráno zbaběle vymazala". Učinila tak i podruhé. Snímek sice obletěl Česko, ale na profilu Boudové k nalezení není.

"Děkuji vám všem za názory. Jsem ráda, ze to rozbouřilo debatu. Fotku ze svého profilu mažu a těším se na posluchače v pátek na Českém rozhlase. Nebudeme mluvit jenom o roušce," vzkázala Nela.

Nad kritiky hereččina chování převažují zastánci. "No bože, tak se vožrala a vyfotila se, když vystřízlivěla, zjistila, že není tak sexy, jak si myslí, a smazala to," konstatoval Andrew.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.