Narozeniny a 22 let spolu. Ivě Kubelkové věnoval její osudový muž dojemná slova

Iva Kubelková a Georg Jirasek
Iva Kubelková a Georg Jirasek
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 5. 2024

Někdejší vicemiss Iva Kubelková slaví sedmačtyřicáté narozeniny. Moderátorce kromě dcery Karolíny popřál veřejně i její partner Georg Jirasek. Láskyplné přání sdílel společně s fotkou své osudové ženy na instagramovém profilu. "Lásko, už spolu slavíme 22 let narozeniny," napsal dojemný vzkaz životní partnerce. Atraktivní brunetka o svém muži mluví jen málokdy, když už ale na něj přijde řeč, nešetří chválou a komplimenty. Pro Ivu je o osmnáct let starší partner celoživotní oporou. Pro ŽivotvČesku.cz před časem prozradila, jaký je recept na dlouhodobý a spokojený vztah.

Iva Kubelková a Georg Jirasek patří k nejstabilnějším párům českého šoubyznysu. Už 22 let spolu kráčí životem, a i když se nikdy nevzali, patří k nejvíce harmonickým párům, kterým se jakékoliv skandály vždy vyhýbaly obloukem. Partnerům dělají radost i dvě dcery Karolína a Natálie, které patří taktéž k velmi slušným a inteligentním dívkám.

Bývalá modelka Iva Kubelková slaví na státní svátek sedmačtyřicáté narozeniny. Veřejně mamince popřála mladší dcera Karolína i partner Georg. "Lásko, už spolu slavíme 22 let narozeniny. Vše nej-končící obejmutí," napsal životní partner moderátorky, kterou s ním pojí stejné vnímání života.

O receptu na dlouhodobý spokojený vztah Iva Kubelková promluvila pro ŽivotvČesku.cz před časem. "Řekla bych, že to je hodně individuální, i když se o tom hodně mluví a píše. Důležité je o vztah pečovat, udělat si na sebe čas a na druhého nezapomínat. A samozřejmě je potřeba také tolerance," sdělila pro ŽivotvČesku.cz sympatická tmavovláska, co je klíčem k jejímu spokojenému vztahu.

Iva s Georgem se poprvé potkali na Jiraskově chalupě, kam tehdejší modelka přijela se svým tatínkem. "Dodneška si pamatuju, že měla bílé sportovní boty. Půjčila si koně a sama vyrazila na projížďku," prozradil partner pohledné moderátorky v roce 2016 ohledně společného seznámení pro MF Dnes.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.