Narozeniny Františka Janečka obrazem: Felix si vyrazil s Lucií Gelemovou a řekl, jak to s ní má

(zleva) Felix Slováček, Lucie Gelemová a František Janeček
(zleva) Felix Slováček, Lucie Gelemová a František Janeček
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 9. 2021

V hotelu NH Prague proběhla velkolepá oslava 77. narozenin hudebního producenta Františka Janečka. Na večírek byla pozvána celá řada slavných osobností, mezi nimi i Felix Slováček (78), kterému nečekaně dělala doprovod výtvarnice Lucie Gelemová (38). Dříve jeden z nejznámějších párů českého showbyznysu v květnu oznámil rozchod, a přestože se na oslavě bývalí partneři objevili společně, na jejich vztahu se nic nezměnilo. "Jsme jen na kamarádské bázi," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz Felix Slováček.

Narozeninové oslavy Františka Janečka jsou vždy velkolepé a jinak tomu nebylo ani letos. Popřát hudebnímu producentovi přišla celá řada známých osobností nejen z oboru, dorazili například Bohuš Matuš (48) s manželkou, Andrea Pomeje (33) s partnerem či bývalý premiér Jiří Paroubek (69) s přítelkyní.

Mezi hosty se objevili i Felix Slováček a Lucie Gelemová, kteří se sice v květnu rozešli, přesto přišli na oslavu společně. Rozchod ale neproběhl ve zlém a bývalí partneři, ačkoliv už nejsou pár, zůstali i nadále dobrými přáteli. Velký návrat nechystají.

"S Luckou nejsme v páru, ona je zpět ve víru života a práce. Maluje a já zase připravuji novou desku. Jsme jen na kamarádské bázi... Ženám dávám teď odpočinout," řekl pro ŽivotvČesku.cz Felix Slováček, který po boku bývalé přítelkyně na oslavě Františka Janečka rozdával úsměvy.

Na rozdíl od Felixe Slováčka přišel režisér Jiří Adamec (73) na oslavu hudebního producenta bez doprovodu. Přestože jeho manželka Jana (49) na večírek nedorazila, užil si ho v dobré společnosti přátel a znovu vyvrátil spekulace, že se rozvádí. Na akci dále nechyběli například ani Sagvan Tofi (57), Petr Janda (79) či Jiřina Bohdalová (90).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.