Našli ji v noci ve špatném stavu. Hanu Zagorovou do nemocnice odvezla záchranka. Obavy projevil i Milan Kubek

Hana Zagorová s manželem Štefanem Margitou
Hana Zagorová s manželem Štefanem Margitou
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 9. 2021

V noci z úterý na středu byla do nemocnice převezena zpěvačka Hana Zagorová (75). Do Prahy se urychleně vrátil její manžel Štefan Margita (65), který měl koncertovat v Košicích. Oblíbená zpěvačka se potýká s následky po prodělaném onemocnění covid-19. Obavy o její zdraví vyjádřil také prezident České lékařské komory Milan Kubek (53). "Paní Zagorové přeji, aby se dala co nejrychleji dohromady, covid opravdu není legrace," řekl Milan Kubek pro ŽivotvČesku.cz.

Hanu Zagorovou (75) v noci odvezla záchranka z jejího bytu v pražském Podolí do nemocnice. Našli ji doma ve špatném stavu, záchranka ji převážela kolem 22. hodiny večerní.

Podle webu Blesk.cz, který o převozu informoval, byla zpěvačka ve špatném stavu. Do Prahy se urychleně vrátil její manžel Štefan Margita. Obavy o zdraví oblíbené zpěvačky mají fanoušci, rodina i lékaři.

"Postcovidový syndrom se projevuje různými příznaky a potížemi. Paní Zagorové přeji, aby se dala co nejrychleji dohromady, covid opravdu není legrace. Těch covidových postižení je celá řada a velké množství potíží, kterými lidé trpí. Jde o celou škálu potíží a medicína se s tím teprve učí pracovat," řekl pro ŽivotvČesku.cz prezident České lékařské komory Milan Kubek.

Hana Zagorová byla hospitalizována už v srpnu, kdy to fanouškům oznámila na sociální síti. Zpěvačka má dlouhodobé problémy s poruchou krvetvorby. Již v minulosti o svém trápení několikrát promluvila. I to je důvod, proč zůstává pod dohledem lékařů. Právě nákaza nebezpečným respiračním onemocněním v loňském roce způsobila, že i když byla z nemocnice propuštěna, musela se do ní před měsícem vrátit.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.