Nastávající tatínek Bohuš Matuš ukázal pokojíček pro holčičku. Takhle bude bydlet naše princezna, říká

Bohuš se pochlubil krásným pokojíčkem pro dceru
Bohuš se pochlubil krásným pokojíčkem pro dceru
Foto: Archiv Bohuše Matuše
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 11. 2020

Už brzy se Bohuš Matuš (47) stane poprvé tatínkem. Jeho sedmnáctiletá partnerka Lucie mu prvního společného potomka přivede na svět koncem roku. Začátkem října se partneři přestěhovali do většího bytu o velikosti 3+1 do pražských Bohnic, kde vybudovali zatím nenarozené dceři krásný pokojíček. "Takhle bude bydlet naše princezna, už máme pro ni řadu věcí," pochlubil se pro ŽivotvČesku.cz zpěvák.

Bohuš s partnerkou se nepřestěhovali ale daleko od původního místa. Lokalita na Praze 8 je stejná. "V Bohnicích se nám to moc líbí, proto jsme nechtěli do jiné lokality. Je tu zeleň, školka, obchodní centrum, pošta, prostě všechno," upřesnil zpěvák pro ŽivotvČesku.cz, že v novém, větším bytě jsou oba partneři spokojeni a těší se, až přivítají vysněnou dceru.

"Už máme prakticky téměř všechno, co budeme potřebovat k výchově. Hrozně se těšíme. Podle naší paní doktorky můžeme být v porodnici každým dnem," prozradil Bohuš pro ŽivotvČesku.cz a ukázal pokojíček pro vysněnou dceru.

"Má postýlku, výbavičku, nějakou hračku a plyšáky," usmíval se nastávající tatínek s tím, že o svou těhotnou partnerku se neustále stará, aby měla potřebný komfort.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.