Natálie Jirásková odhodila šaty a předvedla se v plavkách. Dcera Ivy Kubelkové se pyšní výstavními křivkami

Natálie Jirásková
Natálie Jirásková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 4. 2023

Geny slavné topmodelky Ivy Kubelkové (45) se zkrátka nezapřou. Její dcera Natálie Jirásková (18) se při focení nové módní kampaně ukázala pouze v plavkách a potvrdila, že ve světě modelingu o ní velmi pravděpodobně ještě bude slyšet. Mladá partnerka herce Adama Mišíka (25) se může pochlubit famózní postavou. Pohledné modelce se daří nejen v budování kariéry, ale také v soukromí. S partnerem se nedávno sestěhovali do společné domácnosti. "Dokud je moje dcera šťastná, tak nemám co řešit," uvedla pro ŽivotvČesku.cz její slavná maminka, která se netají tím, že jí potenciální zeť padl do oka.

Přestože pohledná mladá dáma ještě ani nedokončila střední školu, již se dokázala osamostatnit od rodičů a prožívá radostné okamžiky po boku herce a zpěváka Adama Mišíka, se kterým je ve vztahu od první poloviny loňského roku. Vztah od začátku poutá spoustu pozornosti, a tak se Natálie Jirásková téměř ze dne na den dostala na titulní stránky médií v Česku.

Svůj vstup do světa showbyznysu zvládla sympatická kráska skvěle. Na společenských akcích se pohybuje se samozřejmostí a její modelingová kariéra se začíná slibně rozjíždět. "Chápu mediální zájem, který je logický. Je to hezký mladý pár, který je pro lidi zajímavý, a co je pro mě podstatné, že se to snaží držet pro sebe a je pro ně podstatné, co si prožívají v soukromí. Dokud je moje dcera šťastná, tak nemám co řešit," uvedla Iva Kubelková, maminka pohledné mladé ženy, pro ŽivotvČesku.cz s tím, že je na dceru a to, jak samostatná je, velmi hrdá.

Na sociální síti se Natálie Jirásková nyní pochlubila fotografií z focení nové módní kampaně. Ta se týká plavek, protože letní sezona se sice pomalu, ale nezadržitelně blíží. Jak snímky ukázaly, světlovlasá kráska je na blížící se léto perfektně připravená už nyní.

Partner Natálie Jiráskové, populární umělec Adam Mišík, se po boku své lásky zklidnil. Dříve totiž vedl poměrně bouřlivý život, kdy se vedle něj krásné dívky poměrně rychle střídaly. Tuto fázi ale má podle svých slov spíše za sebou a naopak nyní po boku Natálie pomýšlí na společnou budoucnost.

"Teď je pro mě na prvním místě ten klid. Jestli to bude mezi námi pokračovat tak, jak to je nyní, tak si dovedu představit, že spolu budeme dlouho. Navždycky, samozřejmě," řekl Adam Mišík s úsměvem v rozhovoru pro server iDNES.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.