Natálie Jirásková už není sama. Je to čistá duše, říká o dceři Iva Kubelková. Popsala, co je základem šťastného vztahu

Modelka Iva Kubelková má krásné dcery. Natálie roste v dospělou ženu
Modelka Iva Kubelková má krásné dcery. Natálie roste v dospělou ženu
Foto: Showpix
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 8. 2021

Říká se, že malé děti představují malé starosti a ty velké naopak. Spíše se to však týká skutečnosti, že dospívání přináší řadu rozhodování a důležitých voleb, které rodič prožívá se svým potokem. Moderátorka a modelka Iva Kubelková (44) má dvě dospívající dcery – mladší Karolínu (12) a šestnáctiletou Natálii. Právě ta prožívá šťastné období díky lásce, která jí vstoupila do života. "Oceňuju na Natálce asi úplně vše. Je opravdu úžasná a hodně empatická. Je to čistá duše a moc milá holka. Myslím si, že ve vztahu jsou pak důležité drobnosti," řekla dvojnásobná maminka pro ŽivotvČesku.cz.

Dcery Ivy Kubelkové podědily nejen její půvab, ale mají vztah i k modelingu, v němž jejich matka vždy slavila nemalé úspěchy. Starší Natálie Jirásková už ji dokonce přerostla a podobu v sobě rozhodně nezapře. Navíc jí svět módy a krásy hodně zajímá, už má za sebou řadu zkušeností z oboru. Také v osobním životě prožívá šťastné chvíle po boku nového přítele a je zamilovaná. V jejím věku bývají emoce a prožitky hodně intenzivní, a tak si mladý pár každou chvíli, kterou spolu může strávit, užívá. Přítele už Natálie představila i rodičům.

"Ano, mám přítele, ale je to čerstvé, takže nechci moc prozrazovat. Naši ho znají, protože jsme byli dlouho kamarádi. Jestli ho ukážu na sociální síti? Asi ne, je to moje soukromí," potvrdila Natálie Jirásková pro server Blesk.cz, že našla lásku u dlouholetého kamaráda.

Její maminka Iva Kubelková popsala, v čem je její starší dcera výjimečná a také to, jak vnímá názory ohledně vzájemné podoby s dcerou. "Oceňuju na ní asi úplně vše. Je opravdu úžasná a hodně empatická. Je to čistá duše a moc milá holka. Myslím si, že ohledně podoby je člověk těžko schopen nějak hodnotit, všechno je dost subjektivní. Nevím, jestli to můžu nějak popsat, v čem je po kom. Podle mě to příroda umí šikovně nakombinovat a genetika se pomíchá ze všech možných směrů," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Iva Kubelková může být pro dceru v mnohém vzorem a výjimkou není ani partnerství. S manželem Georgem Jiráskem (62) tvoří pár už téměř dvacet let a stále jim nechybí jiskra, ale zároveň něha. "Myslím si, že drobnosti jsou důležité. Kdykoliv odcházím z domu, tak si dáme pusu, kdykoliv odněkud přijdu, tak si dáme pusu. Když někde sedíme a na něco koukáme, tak se držíme za ruku. Tyhle věci je potřeba postupem času neignorovat, o tom ten vztah je," dodala pro ŽivotvČesku.cz první ViceMiss roku 1996, co je podle ní ve vztahu zcela zásadní, aby měl šanci vydržet.

Oblíbený moderátor Leoš Mareš (46) a jeho manželka Monika (41) se letos v březnu stali rod...


Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.