Natálie Jirásková vyrostla do absolutní krásy. Modeling pro ni není priorita, říká maminka Iva Kubelková

Modelka Iva Kubelková má krásné dcery. Natálie roste v dospělou ženu
Modelka Iva Kubelková má krásné dcery. Natálie roste v dospělou ženu
Foto: Showpix
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 3. 2021

Moderátorka a modelka Iva Kubelková (43) patří mezi ženy, které ani po čtyřicítce neztrácejí na kráse a šarmu. Její kouzlo nepopiratelně zdědila dcera Natálie Jirásková (16), která roste do nádherné dospělé ženy. Sama by se mohla objevovat na přehlídkových molech, ale cestu slavné maminky zatím nenásleduje. "Modeling pro ní priorita není, což si myslím, že je dobře," řekla pro ŽivotvČesku.cz půvabná Iva.

Iva Kubelková se v modelingu pohybuje už dlouho, v roce 1996 se stala první českou ViceMiss a od té doby jako by se vůbec nezměnila. Svůj půvab ale předala dvěma dcerám a dospívající Natálie Jirásková je tak krásná, že by mohla kráčet ve stopách slavné maminky.

Ačkoliv už se na přehlídkovém molu Natálie objevila, modeling pro ni není nejdůležitější. "Priorita to pro ní není, což si myslím že je dobře, speciálně i v dnešní době. Zatím si myslím, že má myšlenky hlavně jinde, i když jí to samozřejmě občas baví, si něco takového vyzkoušet a třeba si přivydělat nějakou korunu," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Iva Kubelková.

Podle půvabné dvojnásobné maminky je těžké určovat, jaké vlastnosti krásná prvorozená dcera zdědila právě po ní. "Já nevím, jestli se to dá v tom brzkém věku rozpoznat, děti se dost mění a vyvíjejí se," uvedla pro ŽivotvČesku.cz známá česká moderátorka a modelka, která má Natálii a Karolínu s umělcem Georgem Jiráskem, s nímž se seznámila už v 90. letech.

Na Natálii může být Iva Kubelková pyšná právem, neboť je nejen krásná, ale má i jednu z nejčistších povahových vlastností. "Myslím si, že je hodně empatická, má drát na lidi. To si myslím, že má dost," odhadla pro ŽivotvČesku.cz úspěšná moderátorka.

Iva Kubelková nepatří mezi maminky, které by pro své dítě chtěly určité zaměstnání. "Tohle já takhle vůbec nemám, já si myslím, že je důležité, aby šla cestou, která ji potáhne, která ji bude bavit a která bude zajímat hlavně jí," dodala maminka dvou krásných dcer pro ŽivotvČesku.cz.

Každý rodič zná velmi dobře fakt, že mu dítě roste před očima. Zpěvačka, herečka a podnika...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu