Natálka Grossová bude hvězdou nového filmu. O její tvrdé píli promluvila maminka Šárka Grossová

Natálka Grossová si zahraje v připravovaném filmu Evy Toulové
Natálka Grossová si zahraje v připravovaném filmu Evy Toulové
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 3. 2021

V poslední době se stala hojně obsazovanou mladá herečka a zpěvačka Natálie Grossová (18), která nepřestává prokazovat svůj velký talent. Dívka, která si vybojovala zasloužené místo na české umělecké scéně, se objeví také v připravovaném celovečerním filmu režisérky Evy Toulové (31). Natáčení snímku už započalo v měsíci březnu.

Natálie Grossová byla v roce 2017 nominována za hlavní roli Sáry v muzikálu Ples upírů na Cenu Thálie za mimořádný jevištní výkon v ženské kategorii Muzikál, opereta a jiné hudebně-dramatické žánry. Již plnoletá dcera podnikatelky Šárky Grossové (51) a politika Stanislava Grosse (†45) miluje jeviště a diváci zase obdivují její talent. Mnozí o ní říkají, že se zrodila pro velkou scénu.

Ale nejen muzikály jsou parketou mladé zpěvačky a herečky. Televizním divákům se představila například v seriálech Modrý kód, Přístav a aktuálně je jednou z tváří populárního seriálu Slunečná, kde ztvárnila postavu Jany »Janičky« Kratinové – dcery manželů Jany a Leoše Kratinových v podání Terezy Brodské (52) a Davida Prachaře (62). Režisérka a scénáristka Eva Toulová (31), která připravuje celovečerní film Super žena, si vybrala Natálku pro jednu z rolí. Herečka se zúčastnila natáčení scény v pražské Zbraslavi.

"Jsem pyšná, že Natálka si vytyčila cíle a jde si za nimi. Někdy toho má hodně, ale k věcem přistupuje s úctou a pokorou, a to prostě mě jako mámu těší. Jsem ráda, že ji baví zpěv a herectví a k oběma disciplínám přistupuje zodpovědně," řekla pro ŽivotvČesku.cz Šárka Grossová o své nadané dceři.

Herce Vojtu Kotka (34) znají diváci především jako představitele sympaťáků a klaďasů. Již ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu