Natálka Grossová překvapila duetem s 82letým moderátorem. Je to můstek porozumění, vysvětlil

Jiří Krampol nazpíval s Natálií Grossovou píseň
Jiří Krampol nazpíval s Natálií Grossovou píseň
Foto: nextfoto.cz

O hercích je všeobecně známo, že pro svou profesi musí prokazovat nejen herecký talent, ale i další dovednosti s ním spojené. Oblíbený herec, moderátor a dabér Jiří Krampol (82) ukázal, že se nebojí žádné výzvy a společně s nadanou zpěvačkou Natálií Grossovou (18) nazpívali píseň, která má poukazovat na několik důležitých věcí v životě. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil pocity a dojmy z pěvecké role.

Jiří Krampol patří mezi úspěšné tváře českého showbyznysu. Pro televizní diváky zůstane nezapomenutelný jako moderátor »primáckého« pořadu Nikdo není dokonalý, od roku 2014 navázal na konkurenční televizi s obdobným, který nesl název Nikdo není perfektní. Svůj hlas propůjčil v dabingu mimo jiné francouzským velikánům – herci přezdívanému »Bébel« Jean-Paul Belmondovi (87) a komiku Louisi de Funèsovi (†68).

K novému filmu režiséra Tomáše Magnuska (36) Stáří není pro sraby, kde se potkává s řadou slavných kolegů - Rudolfem Hrušínským ml. (74), Luďkem Sobotou (77), Janem Přeučilem (83) a mnoha dalšími, nazpíval společně s osmnáctiletou Natálií Grossovou titulní píseň Budeme zpívat spolu. Vznikl k ní také povedený videoklip.

"V životě už jsem dělal asi 70 písniček, vždy to bylo k něčemu. Píseň je takovým shrnutím obsahu, předobrazem toho filmu. Stavěli jsme to na tom, že starý chlap jako já a mlaďounká holka o tři generace mladší můžou najít i přesto takzvaný »můstek« porozumění. To, že jsou lidé diametrálně rozdílní nebo staří, neznamená, že se musí absolutně ignorovat. To si myslím, že je blbost," řekl Jiří Krampol pro ŽivotvČesku.cz s tím, že i ve stáří si člověk může plnit sny.

A je venku.....https://youtu.be/Ess8x_k5MJA Děkuji všem za pomoc s tímto klipem. Všichni vědí, bez koho všeho by klip...

Zveřejnil(a) Tomáš Magnusek dne Neděle 7. února 2021

"Život není pro sraby, dá se žít za každou cenu. Jde jen o to, jak k tomu kdo přistupuje. Někdo s ním ve třiceti zachází jako s plachtou a pak jsou tací, kteří bojují doma o každý »milimetříček«. Lidé by si měli uvědomit, že hodnota života je pro každého stejná – někdy líbivější, někdy méně líbivější, ale je živá," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz legendární herec a bavič, kterému v roce 2018 prezident Miloš Zeman udělil Medaili Za zásluhy I. stupně.

I po »osmdesátce« si splnil velký sen, po kterém toužil a nevěřil, že se může stát skutečností. "Já jsem si třeba vybral, že si chci na stará kolena zajezdit ve Ferrari s Emersonem Fittipaldim (legendární brazilský automobilový závodník, poz. red.) a podařilo se mi to. Ani jsem tomu nevěřil, ale pak jsem najednou jel a ještě vymyslel dobrý fór. Říkám mu: »Fittipaldi, máš ty vůbec ještě řidičák?« Hrozně se tomu chechtal. Je to báječný pán," dodal pro ŽivotvČesku.cz Jiří Krampol, který ztvárnil jednu z hlavních rolích v připravovaném filmu Stáří není pro sraby.

Film Mumie a jeho pokračování s názvem Mumie se vrací patří mezi kladně hodnocené snímky s...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.