Natálka Mykytenko prožívá složitý rozchod. Byla jsem moc vidět v televizi, říká nevěsta z reality show

Natálie byla hvězdou svatební reality show
Natálie byla hvězdou svatební reality show
Foto: Archiv TV Nova

Hvězda svatební reality show Natálie Mykytenko (23) mění svůj vzhled i život. Po plastické operaci poprsí přišel další rázný krok. Televizní nevěsta už není se svým přítelem. "Byl to moc složitý vztah," uvedla půvabná blondýna pro ŽivotvČesku.cz.

Televizní experti z řad biologů a psychologů se domnívali, že Natálie Mykytenko vytvoří perfektní pár s podnikatelem Františkem Gebrem (36). Láska je ale tak složitý proces, že se nakonec ukázalo, že mezi Natálkou a Františkem žádná velká jiskra nezahořela.

Po skončení reality show začala dívka, která pochází z Ukrajiny, randit s mosteckým komunálním politikem Markem Hrvolem. Vztah ale nevydržel. Natálka Mykytenko si myslí, že za rozchod může i to, že ona je hodně na očích. "Byl to moc složitý vztah. On z Most a já z Prahy, já byla navíc hodně vidět v televizi a nešlo si moc udržet soukromí," uvedla hrdinka reality show pro ŽivotvČesku.cz.

To bylo ještě před plastickou operací a půvabná blondýnka věřila, že se vztah ještě možná povede slepit. Bohužel vztah byl opravdu složitý. Pár spolu sice stihl dovolenou ve Španělsku, ale to je ke společnému životu málo. Po víkendu Natálka Mykytenko definitivně potvrdila rozchod.

Marek Hrvol tak byl vlastně posledním mužem, který mohl obdivovat její zcela přirozenou krásu. "Muži mi naopak vždy říkali, ať na sobě nic neměním a zůstanu sama sebou. Ale já musím říct, že se mi výrazná prsa na ženách hodně líbí," uvedla televizní hvězda pro ŽivotvČesku.cz s tím, že zvětšení ňader bylo jejím životním snem. Natálka Mykytenko věří, že s výraznějším hrudníkem bude mít ještě více krásných fotek a ještě více fanoušků nejen na Instagramu.

Blondýnka Natálka Mykytenko (23) na sebe výrazně upozornila jako televizní nevěsta. Nyní s...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.