Natálka porovnala Františka s novým přítelem. Rozhodující je pleť a šarm, říká televizní nevěsta

Natálka a František se vzali na zkoušku, bohužel jim to nevyšlo
Natálka a František se vzali na zkoušku, bohužel jim to nevyšlo
Foto: Archiv TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 1. 2021

Televizní ženich František Gebr (36) byl pro mnoho českých žen ideálním mužem, který spojuje pohlednou tvář s životními zkušenostmi. Natálka Mykytenko (23) ale Františkovi nedala moc šancí a vztah nevyšel. Půvabná blondýnka pro ŽivotvČesku.cz popsala, co Františkovi chybělo.

Podnikatel František Gebr je prototypem muže, se kterým by chlapi šli rádi na pivo a ženy klidně na kraj světa. Ale i mezi ženami se najdou výjimky, pro které František vysněný ideál nepředstavuje. Bohužel televizní reality show ukázala, že člověka nakonec může odmítnout někdo, koho vybrali psychologové a biologové. Zkrátka podle expertů to mělo klapat. Jenže lásce ani věda neporučí.

Natálka Mykytenko je momentálně šťastná po boku Marka Hrvoly, který hraje důležitou roli v regionální politice - je totiž náměstkem mosteckého primátora.

"Napsal mi sám po zhlédnutí prvního dílu reality show. První rande jsme měli v autě. Nebylo bohužel kam jít v době covidu, tak jsme měli okružní, poznávací jízdu. Pak jsme šli na Vyšehrad," popsala Natálka pro ŽivotvČesku.cz, jak ji Marek Hrvol sváděl. Pár má za sebou už také dovolenou v Barceloně a pobyt na horách a společně strávený čas ukazuje, že by jim to mohlo klapat i do budoucna.

Zveřejnil(a) Marek Hrvol dne Sobota 3. října 2020

"Muž musí mít smysl pro humor a musí to být gentleman. Musí tam být hned takové to jiskření, kdy to cítíte oba," řekla Natálka s tím, že když se jí před chlapem rozvibrují kolena, tak je to ono. "Mám ráda tmavší jakoby španělské typy," upřesnila Natálka již dříve v rozhovoru pro TV Nova.

"Mým největším životním snem je založit si rodinu, být stále zdravá a být v harmonii sama se sebou," dodala Natálka pro ŽivotvČesku.cz. Fanoušci tedy mohou sledovat, zda to s Markem dotáhnou před skutečný oltář.

 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.