Natálka ze svatební show popsala první dovolenou s novým přítelem: Jsem z něj naprosto unešená, přiznala

Natálie byla hvězdou svatební reality show
Natálie byla hvězdou svatební reality show
Foto: Archiv TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 1. 2021

Ženy jí záviděly ženicha Františka Gebra (36) a psaly jí, že si neumí vážit dobrého chlapa. Hvězda svatební reality show Natálie Mykytenko (23) ale cestu k Frantovi nenašla, byť se o to oba snažili. Dnes má nového přítele, se kterým už byla dokonce na dovolené v Barceloně. "Muž by měl být gentleman," vyjádřila se Natálie Mykytenko pro ŽivotvČesku.cz a promluvila o pocitech, které zažívá s novou láskou.

V běžném světě člověku při seznamování experti v oblasti psychologie a biologie neradí. Ale před televizními kamerami se představila možná nejpopulárnější nevěsta roku 2020 Natálie Mykytenko, která se ve svatební reality show právě na základě doporučení odborníků provdala za sympaťáka a podnikatele Františka.

Vztah nevydržel ani poté, co začali společný život mimo kamery. Chyběla chemie a jiskření, které se zkrátka nedostavilo. A uznávání odborníci s tím nic nenadělali.

"Mým největším životním snem je založit si rodinu, být stále zdravá a být v harmonii sama se sebou," řekla Natálie Mykytenko pro ŽivotvČesku.cz. Momentálně je ve fázi hledání, ale na lásku na první pohled věřit nepřestává. Konec roku prožila v Barceloně s novým přítelem. Vztah je teprve v začátcích, ale hvězda svatební reality show v životě ráda skáče do všeho po hlavě.

"Muž by měl být gentleman a musí mít smysl pro humor," popsala vysněného partnera půvabná blondýnka pro ŽivotvČesku. S Františkem zůstávají nadále přátelé a občas spolu zajdou na kávu. To je ale jejich maximum. Natálka zahořela láskou k jinému muži a také přiznala, že se jí líbí tmavší typy mužů, než je její bývalý televizní manžel.

"Se současným mužem tam byla od začátku obrovská chemie. Já si z něj sedla na zadek a řekla si »wau«. Tohle s Frantou nebylo," objasnila spokojenost v novém vztahu Natálie Mykytenko pro TV Nova. Na konci roku s novým přítelem odcestovali do romantické Barcelony, aby unikli české zimní šedi a také se více poznali.

Natálie, která před vstupem do svatební reality show pracovala jako sestřička v zubní ordinaci, chce být ale spokojená hlavně sama se sebou. Vnitřní klid a rovnováha jsou pro ni nejdůležitější.

"Jóga a meditace mi dávají lásku k životu, lásku sama k sobě. Dávají mi osvobození, radost i naplnění," dodala Natálie Mykytenko pro ŽivotvČesku.cz.

Měla přímo raketový start do mediálního světa. Dnes se věnuje hlavně propagaci různých výr...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu