Natálka ze svatební show řekla, jak to má s přítelem. Nový vyvolený by měl respektovat operaci

Natálie Mykytenko se proslavila v televizní reality show.
Natálie Mykytenko se proslavila v televizní reality show.
Foto: Se svolením Natálie Mykytenko

Jedna z nejpůvabnějších účastnic televizní svatební reality show Natálie Mykytenko (23) má obrovskou radost ze svých umělých ňader. V rozhovoru s fanoušky přiznala, že pořád ale nemá přítele. Jak by měl vypadat její nový vyvolený? "Muž musí mít smysl pro humor a musí to být gentleman," uvedla v minulosti pro ŽivotvČesku.cz žena, která pochází z Ukrajiny.

Dalo by se konstatovat, že televizní projekt, kdy se měli spárovat lidé, kteří se neznají, skončil neúspěchem. Natálka a František si do oka nepadli vůbec. Simona a Radek také nedokázali překonat překážky. Petra a René si lezli na nervy od prvního momentu, co se potkali a nakonec spolu nejdéle vydrželi sympatická Štěpánka a pohodový Pavel. I ti ale už dnes pár netvoří a jsou z nich jen dobří kamarádi.

Jednotlivým ženám ze svatební show ale účast v televizním projektu přinesla řadu fanoušků na sociálních sítích a spolupráce s řadou firem, které chtějí prodávat produkty přes Instagram. První ligu v tomto směru hraje Natálka Mykytenko, které se nebojí žádné propagace. Fanoušci na Natálce také hodně oceňují, že si nechala zvětšit prsa. A ona je tři měsíce od operace velmi nadšená z výsledku.

"Mám pocit, že ty prsa jsou moje a necítím, že bych tam měla něco navíc. Hezky se mi to vše zahojilo a sedlo k mému tělu a ani to nevypadá, že mám 420 ml. Zrovna dneska jsem říkala panu doktorovi, že jsem se měla ráda i předtím, ale teď? Že to je až neuvěřitelný, co to s ženou udělá. Nesmírně se miluji a vděčím za tuto možnost panu doktorovi, který mi splnil můj dlouhodobý sen," uvedla Natálka, která nezastírá, že když se miluje a přijala se taková, jaká opravdu je, hned se cítí lépe.

Natálka také prozradila, že je stále bez přítele. Když se jí fanoušci ptali, zda někoho má, tak napsala, že je sama. Až někoho najde, tak by ji měl respektovat takovou, jaká je a měl by umět milovat a ctít i její nová prsa. Muž by ji měl respektovat i s tím, že prodělala plastickou operaci, protože je to svobodná volba každé ženy a televizní nevěsta není výjimkou.

"Mým největším životním snem je založit si rodinu, být stále zdravá a být v harmonii sama se sebou," přiznala půvabná slečna pro ŽivotvČesku.cz. A také řekla, jak by měl vypadat její vysněný přítel. Určitě jinak, než co nabízel František, se kterým Natálku spojili v televizi psychologové a odborníci z řad genetiků. "Muž musí mít smysl pro humor a musí to být gentleman. Musí tam být hned takové to jiskření, kdy to cítíte oba. Mám ráda tmavší jakoby španělské typy," dodala sympatická slečna, která jednoho dne chce rozjet velký projekt, kde bude lidem pomáhat rozvíjet jejich duchovní stránku a nabízet jim cestu k harmonii.

Blondýnka Natálka Mykytenko (23) na sebe výrazně upozornila jako televizní nevěsta. Nyní s...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.