Návrat do showbyznysu. Šárka Vaňková se po 5 letech vrací na divadelní pódium, místo ale nemá jisté

Ze Šárky se stala velmi pohledná žena.
Ze Šárky se stala velmi pohledná žena.
Foto: Archiv ŽvČ
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 6. 2020

To, o čem se před časem mluvilo, je kousek od naplnění. Zpěvačka Šárka Vaňková se vrací do světa showbyznysu, ze kterého před téměř 5 lety odešla. Se zpěvem sekla a odstěhovala se na Slovensko. Teď dostala nabídku do muzikálu a opět opráší to, v čem byla vždy výborná - zpěv.

I když se o účasti Šárky mluví jako o jisté záležitosti. Nic jistého není.

"Ve středu mě teprve čeká potvrzovací kolo castingu, na kterém se rozhodne o mém osudu, zda nastoupím do role Mary v muzikálové hře Robinson Crusoe v Divadle Na Maninách. Takže zatím není nic jisté a nerada bych předbíhala," řekla pohledná zpěvačka pro Život v Česku.

Pro někdejší stříbrnou finalistku historicky první SuperStar se podle všeho bude jednat jen o formalitu. Za svůj život nabrala tolik zkušeností, že po delší pauze nic ze svého talentu rozhodně nezapomněla.

"Rozhodla jsem se pro návrat do divadla, protože jednak mi chybí zpívání, které miluji, ale dostala jsem nabídku, která mě velmi mile překvapila a oslovila. A zároveň tomu projektu, který dělá Zdeněk Hrubý a pan režisér Knop, věřím a hlavně mě velmi lidsky zaujal pan ředitel divadla Dušek, jehož jsem obdivovatelka," vysvětlila pro ŽvČ Šárka, která za poslední roky rozhodně vyspěla nejen po stránce vzhledu, ale i hlasu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.