Ne, tohle není divadelní scénka, ale realita. Martin Zounar a Filip Blažek mají k sobě dlouhou dobu blíž, než mnozí věděli. Teď o tom promluvili

Martin Zounar a Filip Blažek
Martin Zounar a Filip Blažek
Foto: Se svolením Martina Zounara
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 5. 2022

Pracují spolu, bydlí kousek od sebe, a když mají volnou chvíli, tráví společný čas. Jako třeba o uplynulém víkendu, kdy se vydali na výlet na severní Moravu. Martin Zounar (54) a Filip Blažek (48) byli spolu nejprve ve vlaku, pak na motorkách, pak spolu skončili dokonce v posteli. "Občas nás to chytne, necháme ty naše krásný holky doma a jedem s Fílou na výlet," popsal pro ŽivotvČesku.cz prvně jmenovaný herec, kterému se za poslední rok podařilo zhubnout okolo dvaceti kilogramů.

Oba herci mají mnohé společné. V současnosti se potkávají na prknech, která znamenají svět, v komedii s názvem Úvěr, a to jak na zájezdech, tak i v nově zrenovovaném pražském Divadle Metro. A když mají pár dní volna, vyrazí párkrát do roka i na motorky, které oba milují.

"Občas nás to chytne, necháme ty naše krásný holky doma a jedem s Fílou na výlet. Teď jsme dali Harley Davidson Ostrava a byla to jízda. Ve vlaku, na motorkách a pak i v posteli," popsal pro ŽivotvČesku.cz Martin Zounar, který na svého souseda ze Slivence nedá dopustit.

"Kromě divadla se chystají i další věci. No, a protože toho oba máme pracovně hodně, občas to chce vypnout a nějaký relax," okomentoval pro ŽivotvČesku.cz Filip Blažek výletování se svým kolegou a především kamarádem.

Svými snímky z výletu vzbudili rozruch na sociálních sítích. "Hlavně ta, jak jsme tam spolu v posteli, na tu bylo nejvíc ohlasů. Ale jinak se nám pořád líbí ženský," dodal s úsměvem Martin Zounar pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.