Reklama:

Nečekané a silné pouto s tanečníkem Martinem. Simona Babčáková řekla otevřeně, jak ji posílil zákaz tance

Herečka Simona Babčáková s tanečním partnerem Martinem Prágrem
Herečka Simona Babčáková s tanečním partnerem Martinem Prágrem
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 11. 2021

Jedna z nejvýraznějších českých hereček Simona Babčáková (48) přiznala, že jí tanec rozšířil obzory a přinesl záplavu radosti. Jenže po druhém díle StarDance přišel šok a zákaz tance. Kvůli tomu, že se Simona setkala s nakaženou moderátorkou Terezou Kostkovou (45), nepustila ji hygiena minulou sobotu na taneční parket. "V Martinovi Prágrovi jsem potkala zcela nečekaného parťáka," řekla herečka pro ŽivotvČesku.cz a popsala, co ji se sympatickým tanečníkem tolik propojilo.

Reklama:

Simono, všechny vaše fanoušky a diváky taneční soutěže StarDance zajímá, zda vás v sobotu s Martinem uvidí tančit. Mohou se tedy diváci těšit na vaše vystoupení?

Reklama:

V sobotu budeme tančit, budeme tančit rumbu a popravdě se na to hodně hodně moc těšíme.

Cítím z vás, že ta nucená přestávka vám do žil vlila plno energie a obrovské odhodlání. Vypadáte velmi namotivovaná, že v sobotu předvedete pořádný tanec...

Stoprocentně! Já si v celé té »karanténové atrakci« za celé ty skoro dva roky uvědomuji, že díky těm újmám, že díky tomu, co je mi znemožněno dělat, prociťuji potom daleko větší vděk a radost, že to pak dělat mohu. I v tomto případě platí, že když jsme ten týden byli odstaveni ze hry a nemohli jsme trénovat, nemohli jsme tančit, tak díky tomu jsme si pak ten pohyb užívali jako posvátný. A také nevíme, zda to není naposledy. Na ten tanec se o to více těšíme. Mohu tedy potvrdit, že to má rozhodně vliv na zvýšení celkového potěšení.

Letošní ročník provází přísné protiepidemické podmínky, přesto StarDance přišlo o moderátorku, když se nakazila Tereza Kostková. Tvůrci a producenti taneční show v podstatě netuší, co může přijít za hodinu... Máte obavy, že by se StarDance letos nepodařilo dokončit?

Ne, nemám tu obavu. Tam je tolik potřeby to dokončit za jakoukoliv cenu, že vůbec tuto obavu nemám a nikdy jsem ji neměla.

Vám bylo znemožněno nastoupit na taneční parket, ale s tanečním partnerem Martinem Prágrem jste rozhodně nezaháleli a svým fanouškům prostřednictvím Instagramu nabídli vtipná videa a skeče. Věříte, že i tyto výstupy na sociálních sítích vám mohou přinést od diváků body, které budete v sobotu tolik potřebovat?

Mojí motivací pro výstupy na Instagramu není zajištění hlasů. Mojí motivací je to, že mě to baví. Mě baví »prdlit«, mě baví dělat »blbinky«, to je můj život. V Martinovi Prágrovi jsem potkala zcela nečekaného parťáka.

Je tedy pravda, že Martinovi při těch legráckách opravdu jiskří oči a na tváři mu hraje potutelný úsměv...

Pravda je taková, že Martin vždy přijde s nějakým nečekaným nápadem, já ho dovymyslím, domluvím se s ním a okamžitě ho uděláme a pak máme záchvaty smíchu. Já vlastně ten instagramový a facebookový dosah nevidím až tak velký vzhledem k lajkům a komentářům, kterých je podle mě opravdu malilinko. Já vnímám, že ty sítě, jsou, i díky všem karanténám, tak přesycené a přebujelé informacemi, že si myslím, že pocit nějakého vlivu je úplná iluze. Já to nedělám kvůli nějakému vlivu a ovlivňování, já to dělám pro sebe, protože mě to baví a je to prostor »prdlit«, protože momentálně nehrajeme divadlo, neděláme improvizace a já mám v sobě nakumulovanou spoustu nápadů a potřebu jít s tím ven a bavit lidi... Ale první, koho já bavím a chci bavit, jsme my dva s Martinem. Je to můj způsob, jak já říkám nachc*t ďáblovi do ksichtu. Když se vám děje něco blbého a vy se tomu dokážete zasmát, dokážete nad tím získat nadhled. A já tímto sama sobě dokazuji, že nad tím mám nadhled, že mě to nesežralo a že nemám strach..., tak to je pro mě ta největší motivace. Já prostě miluji »prdlení« a my si s Martinem prostě »prdlíme«.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: