Necvičí a miluje tučná jídla, přesto se Kateřina Stočesová pyšní dokonalou postavou. Miss České republiky z roku 1998 vypadá úchvatně

Kateřina Stočesová
Kateřina Stočesová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 6. 2022

Přestože od její korunovace v soutěži Miss České republiky uběhlo už 24 let, na svém půvabu vůbec nic neztratila. Řeč je o Kateřině Stočesové (42), která se pyšní nejen uhrančivou tváří, ale také dokonalou postavou. A že by kvůli ní trápila své tělo pětkrát týdně v posilovně, to ani náhodou. "Mohou za to hlavně geny, tatínek je taky štíhlý, jsme takové šlachovité typy," uvedla pro ŽivotvČesku.cz kráska, která v roce 1998 získala i ocenění Queen of the World.

Stárnutí a s ním přibývající kilogramy na váze jsou tím, co jen málokoho nechá v klidu. To se ale rozhodně netýká krásné Kateřiny Stočesové, jejíž tělo i po dvou dětech vypadá fantasticky.

"Vím, že už jsem ve věku, kdy bych cvičit měla, ale stále si na to nedokážu najít čas. Za to, že netloustnu, mohou geny, tatínek je taky štíhlý, jsem šlachovitý typ po něm," prozradila charismatická blondýnka pro ŽivotvČesku.cz, komu vděčí za své věhlasné křivky.

Paradoxem je, že Kateřina Stočesová se oproti jiným ženám neomezuje. Netají se tím, že s nadsázkou řečeno jejímu žaludku neunikne nic, co by slavné dietology a propagátory zdravé výživy budilo ze spaní. "Moc ráda baštím. Momentálně jedu na bůčku, kachně a klobáskách. Asi bych se měla začít zaměřovat i na zeleninové saláty," přiznala nynější podnikatelka pro ŽivotvČesku.cz.

Že by ale byla úplně bez pohybu a sportu se rozhodně říct nedá. "S dětmi ráda jezdím na kole, teď jsme vytáhli brusle, ale to jsem se málem dvakrát přizabila. Hrajeme taky fotbálek, basketbal. Chci, aby měly děti všeobecný sportovní základ," dodala pro redakci ŽivotvČesku.cz maminka dcery Annemarie (10) a syna Christophera (7).

Kateřina Stočesová, jež v soutěži Miss České republiky porazila v roce 1998 i Alenu Šeredovou, s modelingem skončila už dávno. V letech 2003 až 2008 byla provdaná za podnikatele Daniela Bezoušku. Po krachu manželství se dala dohromady s Alešem Kocem, se kterým má dva výše zmíněné potomky. Živí se jako aranžérka květin.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.