Nejdřív bude Matěj Stropnický poslancem, pak si pořídíme miminko, vzkázal Dan Krejčík a promluvil o těžké době

Daniel Krejčík (vpravo) a Matěj Stropnický
Daniel Krejčík (vpravo) a Matěj Stropnický
Foto: Se svolením Daniela Krejčíka
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 10. 2021

Herec Daniel Krejčík (27) popsal těžké období, kdy se s partnerem Matějem Stropnickým (38) doma hádali kvůli politice. Za svým partnerem ale stojí a připomněl, že když se Matěj stane poslancem, tak si pár pořídí miminko. "Píšou ženy, že by nám rády odnosily dítě, což se těžko odmítá," řekl Daniel Krejčík pro ŽivotvČesku.cz.

Politik a novinář Matěj Stropnický se rozhodl pomoci ČSSD a sociálním demokratům jako nestraník a nechal se jako dvojka napsat i na pražskou kandidátku. Jeho partner Daniel Krejčík přiznal, že předvolební čas byl u nich na zámku v Osečanech poměrně náročný, proběhly prý i hádky.

"Ty poslední měsíce kampaně byly dost náročné, jednu chvíli to vypadalo, že se rozcházíme nejen názorově, ale i jako partneři. Ustáli jsme to," potvrdil Daniel Krejčík a připomněl, že s partnerem mají dohodu, která může vyústit v založení rodiny. Pokud se Matěj Stropnický dostane do Sněmovny, tak si dvojice pořídí miminko.

Volby do poslanecké sněmovny 2021

"Zapřísáhl jsem ho, že když se stane poslancem, tak budeme mít dítě. Páč ho znám, že to bude dělat na 300 %, po ránech, po nocích, tak si ani nevšimne, že někdo u nás doma furt řve. A on řekl, že prý tedy jo," dodal se smíchem Daniel Krejčík, který o touze mít potomka mluvil již v minulosti pro ŽivotvČesku.cz.

"Píšou nám ženy, že by nám rády odnosily dítě, což se těžko odmítá. Na druhou stranu mě překvapilo, že těch žen je tolik, že bychom naplnili celý náš zámek (směje se). Píší mi heterosexuální rozvedení muži, kteří mají na starost svoje děti a píšou mi, že by mě brali do domácnosti, což nejde," řekl Dan Krejčík pro ŽivotvČesku.cz. Jeho partner Matěj Stropnický v minulosti uváděl, že není úplně rodinným typem, ale to se může rychle změnit.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.