Nejkrásnější chlapec světa vyrostl: William Franklyn - Miller je krasavec a lamač dívčích srdcí

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 1. 2021

Jako dítě okouzlil celý svět a byl považován za nejkrásnějšího chlapce. William Franklyn – Miller (16) ještě ani nedosáhl plnoletosti a už má za sebou takové úspěchy v modelingu a herectví, o kterých se některým může jenom zdát. Přes svůj vzhled a vliv zůstává skromným člověkem, kterému záleží na důležitých věcech souvisejících se společností i přírodou.

Krásou oplývající chlapec se narodil v hrabství Devon na jihozápadě Anglie a už jako čtyřleté dítě slavil modelingové úspěchy jako tvář kampaní pro slavné značky Harrods, Hackett nebo Marks & Spencer. V roce 2013 se s rodinou přestěhoval do australského Melbourne, kde strávil pět let života.

Objevil se dokonce v italském a ruském vydání módního magazínu Vogue a pracovní nabídky se mu jen hrnuly. V roce 2016 získal roli Jacka, mladé verze hlavního představitele v podání Guye Pearce (53), v krimi seriálu Jack Irish. Zahrál si také v televizním hitu Arrow nebo v historickém seriálu Medicejové.

S počtem 1,8 milionu sledujících na Instagramu a téměř dvou set tisících odběratelů na populárním kanále YouTube je významným influencerem ovlivňujícím především generaci teenagerů po celém světě – ať už v Japonsku, Velké Británii, Rusku, Spojených státech nebo Indonésii.

William je zastoupen modelingovou agenturou New York Model Management, pro kterou je »zlatým dolem«. 16letý teenager měří úctyhodných 191 centimetrů a vzhledem k jeho věku ho nejzářnější kariéra zřejmě teprve čeká.

"Kdybych se měl popsat – jsem pracovitý, čestný a nohama na zemi. Rád bych se pokusil udělat ze světa lepší místo. Vím, že to zní jako klišé, ale opravdu mě nenechává klidným znečišťování oceánu nebo vláda, která nepodá pomocnou ruku lidem na ulici," uvedl pohledný teenager v rozhovoru pro web abookof.us.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.