Nejkrásnější dvojčata na světě mají nádhernou matku. Jaqi Clementsová je dospělou verzí svých dcer

Profimedia
Nejkrásnější dvojčata světa
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 18. 5. 2021

Za nejkrásnější dvojčata světa jsou považovány sestry Ava Marie a Leah Rose Clementsovy, které si už jako desetileté dívenky užívají pozornosti médií a modelingem vydělávají nemalé peníze. V pozadí jejich slávy stojí především matka Jaqi Clementsová (38), která zastala post jejich manažerky a také spravuje sociální sítě svých dcer. Je zřejmé, že krásu mají dětské modelky a dvojčata v genech. Ale rodina vždycky nezažívala jen úspěch, ale přišly také rány osudu i finanční krize.

Rodina Clementsových žije ve slunném Orange Country, které je proslavené také televizním seriálem O.C. California. Jaqi Clementsová je provdaná za manžela Kevina a kromě dvojčat Avy Marie a Leah Rose mají ještě nejstaršího syna Chasea. Láska obou partnerů začala v roce 2014 na vysoké škole v Marylandu, kde Jaqi studovala psychologii a Kevin jako plavec trénoval na kvalifikaci na olympijské hry, kam se nakonec nedostal. Zamilovali se do sebe a došlo dokonce na žádost o ruku. Půl roku před zásnubami však lékaři diagnostikovali Jaqi dědičné oční onemocnění, což byla pro oba rána.

"Věděla jsem, že chci mít děti jako mladá žena a nechtěla jsem, aby mě nemoc ovládla. Chase se narodil v Annapolisu a s Kevinem jsme se za dobu našeho vztahu stěhovali celkem devětkrát. Vždycky jsme si přáli chlapce a dvojčata a myslím, že jsem to dala najevo," řekla Jaqi Clementsová, jak uvedl web Collegeofinfluence.com.

Když se rodina přestěhovala do Kalifornie, 7. července 2010 přišla na svět dvojčata Ava Marie a Leah Rose. Jaqi s Kevinem v té době řešili finanční problémy.

"Kevin dokonce na autě inzeroval nabídku na lekce plavání, aby si vydělal nějaké peníze. Nakonec se mu podařilo získat post trenéra na londýnských olympijských hrách, ale několik měsíců byl pryč, což bylo hodně těžké. Když se vrátil, získal práci na nedaleké střední škole a už nemusel cestovat," popsala Jaqi náročné začátky.

Šestileté holčičky byly po čase středem pozornosti díky jejich kráse a roztomilosti. Okolí začalo jejich matku nabádat k tomu, aby vydělala peníze skrze modeling a využila jejich fyzického půvabu. Po špatných zkušenostech s manažerem se Jaqi rozhodla, že jím bude ona sama. "Na skutečnosti být matkou dvojčat je nejtěžší to, že jsou ve stejném věku, mají rády stejné věci a skoro mluví ve stejnou chvíli. Občas je to šílené," uvedla Jaqi Clementsová.

Pravá láska dokáže překonat jakékoli překážky, které jí může osud přinést do cesty. Důkazem toho je příběh Lorena Schauerse, který následkem vážné nehody na rekonstruovaném mostě přišel o dolní polovinu těla a část pravé ruky. I když ho lékaři považovali za mrtvého, mladík se nevzdal a přežil. V těžkých životních chvílích mu byla oporou nejen rodina, ale i jeho přítelkyně Sabia Schauersová-Reicheová, která ho neopustila. Pár dostál svým předsevzetím a došlo také na plánovanou svatbu.

Další rána pro rodinu přišla s diagnózou manžela Kevina, který začal mít zdravotní problémy a skončil v nemocnici. „Nikdy nezapomenu na tu noc na pohotovosti. Netušili jsme, co se děje a v tu chvíli jsem ani nepomyslela na rakovinu. Ukázalo se, že Kevin má skutečně onkologické onemocnění a jeho stav je vážný. Musel bojovat, musel přežít a porazit to. Mým úkolem bylo starat se o výživu, všechny vitamíny, léky a ostatní věci. Pokud to člověk dokáže překonat a snažit se vidět i ve zlém to dobré, úplně to změní celkové myšlení," dodala trojnásobná matka, jejíž dvojčata jsou považována za nejkrásnější na světě.

V neděli 9. ledna proletěla světovými médii smutná zpráva o tom, že herec Bob Saget (†65),...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu