Nejprve čelila urážce, teď Jitka Čvančarová promluvila o vážném zranění nohy, frustraci a odmítla vlastní zpronevěru

Herečka a zpěvačka Jitka Čvančarová
Herečka a zpěvačka Jitka Čvančarová
Foto: CNC: Marek Patek / CNC / Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 1. 2023

Na konci loňského listopadu se influencerka a moderátorka Agáta Hanychová (37) ve svém pořadu »Holčičky« nelichotivě vyjádřila o postavě herečky Jitky Čvančarové (44), kterou titulovala jako »obtloustlou paní«. Nakonec došlo na omluvu. "Doufám, že jako každou matku třetí dítě zklidní, tak že zklidní Agátu," uvedla pro ŽivotvČesku.cz před časem Veronika Žilková (61), její matka. Teď se herečka známá svými výraznými róbami z filmového festivalu ve Varech rozpovídala v primácké Show Jana Krause o nedávné komplikované zlomenině nohy, kvůli které čtvrt roku ležela.

Během natáčení pořadu »Holčičky«, který na televizní stanici Barrandov moderuje Agáta Hanychová, již padlo mnoho kontroverzních vyjádření, protože bývalá modelka si obvykle příliš servítky nebere. Na konci listopadu loňského roku se však dopustila velkého přešlapu, když herečku Jitku Čvančarovou veřejně nazvala »obtloustlou paní«. Nakonec se »tak nějak omluvila«, tím byla celá věc uzavřena.

Jitka Čvančarová aktuálně v posledním díle pořadu herce a moderátora Jana Krause, který měl premiéru 18. ledna, promluvila o svém nedávném zranění, které ji znemožnilo běžnou chůzi. "Ke všemu přistupuju tak poctivě, takže jsem si i poctivě, tedy pořádně, zlomila kotník a v něm asi všechno, co tam dle lékařů zlomit jde," sdělila herečka s tím, že nyní už je všechno zase v pořádku a v současnosti rehabilituje ve vojenském rehabilitačním středisku na Slapech.

Oblíbená umělkyně promluvila i o těžkostech současnosti, a to v rámci své profese. "Já jsem se tak hezky zastavila... Ono to má hlubší důvody. A musím říct, že jsem malinko, no možná víc než malinko, frustrovaná ze své profese, z nějaké povrchnosti, z častého amatérismu. Tak mám před sebou takový prázdný, nepopsaný list a uvidím, kam mě život zavane," upřesnila v pořadu známého moderátora s tím, že se chce vyhnout profesnímu vyhoření - tím zároveň vlastní zpronevěře.

"To je takové to plíživé, kdy se začne rozostřovat, co chcete, co nechcete, co je špatně… Tak já se nechci uvařit jako žába. A myslím, že v umění je nejdůležitější nezpronevěřit se sám sobě," dodala velmi populární a charismatická herečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.