Nejromantičtější fotografie týdne. Rapperka Sharlota se pochlubila pohádkovou svatební fotografií. V šatech byla jako princezna

Rapperka Sharlota
Rapperka Sharlota
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 6. 2022

O víkendu, který byl na veselky obzvláště bohatý, se vdanou paní stala rapperka Sharlota (25), která si po sedmileté známosti vzala svého partnera Lucase Blakka (32), člena vydavatelství Blakkwood, které se stará o česká rappery. "Mám teď velkou hlavu, o vjemech a zkušenostech budu informovat až po svatbě," sdělila krátce před svým velkým dnem rozrušená a natěšená Sharlota pro ŽivotvČesku.cz.

Pohádková svatba, která by rozhodně neurazila ani princeznu, se konala 22. června ve středočeských Ratměřicích v hotelu, který má velmi zámecký a noblesní ráz. Velký den talentované hudebnice se tak skutečně nesl ve velice romantickém duchu.

Sněhobílé šaty s vlečkou a kamínky posázená tiára ve vlasech skutečně budily dojem, že se vdává šlechtična. Jediné, co prozrazovalo, že je nevěsta jinak pořádná rebelka, byla tetování na jejích pažích, které ale výsledný dojem nijak nenarušila.

Mladá hudebnice se na svůj velký den velice těšila a byla z něj proto viditelně nervózní. Na dotazy redakce ŽivotvČesku.cz, jak probíhají svatební přípravy, proto dokázala odpovědět jen poměrně nejasně, čemuž se jistě nikdo, kdo někdy připravoval velkou svatbu, nemůže divit.

"Plány už jsou, ale veškeré věci ohledně svatby tím, že nemám nové info, budu vydávat až po svatbě. Přeci jen všechno teprve dáváme dohromady, máme ten plán, ale ještě nevíme, co vyjde a co ne. Je to teď na pořadu dne, ale není všechno jisté. Mám tím pádem velkou hlavu, a tak než abych říkala, co a jak bude, tak si to nechávám s tím, že budu informovat po svatbě o vjemech a zkušenostech. Nemám víc co nabídnout, než že to bude letos," uvedla mladá žena plná emocí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.