Nejsmutnější rozchod v českém showbyznysu. Nerozdělilo je úmrtí miminka, ale až sobectví. Natálie Kočendová se rozešla s holičem Laky Royalem

Natálie Kočendová a její dnes už bývalý partner Lukáš Vlačuha
Natálie Kočendová a její dnes už bývalý partner Lukáš Vlačuha
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 6. 2022

Miss Natálie Kočendová (22) a její partner Lukáš Vlačuha (31) se v nejtěžší životní chvíli mohli opřít jeden o druhého. Po prázdninách to budou dva roky od momentu, kdy slavný pár přišel o miminko. Jenže v současnosti už dvojici netvoří. Oba informovali své fanoušky o rozchodu. "Přesně tuhle fotku jsem chtěl dát ven, když jsem Natálku požádal o ruku. Byl jsem oslepen láskou a díval jsem se pouze mým směrem," uvedl slavný holič, který si říká uměleckým jménem Laky Royal. Pro ŽivotvČesku.cz paradoxně nedávno pohledná Miss International Czech Republic 2020 svého dnes už expartnera slovy vynášela do nebe.

Bývalí partneři o tom, že už je spojuje jen minulost a vzpomínky, informovali na sociálních sítích. Rozchod není zcela čerstvý, ale proběhl chvíli dozadu a oba se ho snažili chvíli tajit, aby měli prostor se se ztrátou vyrovnat. "Touto fotkou jsme Vám chtěli oznámit zásnuby. Osud tomu chtěl jinak. Naše cesty se už nějaký čas zpět rozešly. Dále pokračujeme jako přátelé a jsem Lukymu za vše velmi vděčná," uvedla pohledná Natálie Kočendová.

Oznámení holiče slavných o rozpadu vztahu u emotivní fotografie bylo výrazně obsáhlejší, než jeho bývalé partnerky, s níž žil téměř tři roky. "Byl jsem sobecký a myslel jen na to, co chci já. Neuvědomoval jsem si, co vůbec Natálka od života chce, ale nakonec si uvědomíte, že Natálka vyhrála světovou soutěž, má před sebou tolik práce a kariéru, má plány a cíle, proto máme každy jiné priority, že jsme se rozhodli jít každý svou cestou," uvedl v části svého vyjádření Laky Royal.

Oba expartneři si tak jdou dál životem každý vlastní cestou. Přitom je nerozdělila ani událost, kterou by mnozí neustáli. Rodačka z Karviné totiž přišla téměř před dvěma lety o nenarozené miminko. Modelka se dlouho psychicky srovnávala s tím, že o vytouženého chlapečka přišla v 6. měsíci těhotenství. Po boku jí stál oddaný partner, který jí pomohl přestát těžké momenty, i když sám byl z nepřízně osudu zdrcený.

"Dnes to vidím podobně jako Lukáš, že když Bůh sebere, tak to neznamená, že pak nedá dvojnásobně. To jsou silná slova, se kterými souhlasím a doufám, že to tak bude. A pomaloučku se nám to vrací, pomalu se nám plní sny, věřím, že vše se povede tak, jak bych si to moc přála," řekla Natálie Kočendová pro ŽivotvČesku.cz emotivně téměř rok po rodinné tragédii, kdy jí právě podnikatel vlastnící luxusní pánské holičství byl velkou oporou.

"Zvládla jsem to, ale zvládla jsem to hlavně díky rodině a díky Lukášovi. On je nejhodnější člověk, kterého jsem kdy potkala," vyznala se tehdy pro ŽivotvČesku.cz půvabná misska.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.