Někdejší nejkrásnější holčička světa odhalila pravou tvář. Modelka Thylane Blondeau je bez líčidel ještě půvabnější

Modelka Thylane Blondeau
Modelka Thylane Blondeau
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 1. 2022

Pro modelky znamená krása něco, co je živí a zůstává nedílnou součástí jejich úspěšné kariéry. Titulem nejkrásnější holčičky světa se pyšnila nyní dvacetiletá Thylane Blondeau, která si podmanila módní průmysl už jako čtyřleté dítě. Na sociálních sítích kráska kraluje díky milionům sledujících a právě tam ukázala, jak vypadá bez zkrášlujících triků a líčidel.

V pouhých čtyřech letech v ní objevil obrovský potenciál pro svět modelingu světový návrhář Jean-Paul Gaultier (69). Thylane Blondeau se tehdy stala tváří jeho dětské kolekce oblečení. Dokonce předváděla během módní přehlídky v Paříži. Jako šestiletá dívenka už se pyšnila titulem nejkrásnější holčičky světa, ale už dávno není dítětem. Francouzská modelka letos oslavila 20. narozeniny a přesto, že její práce souvisí s každodenním líčením a make-upem, někdy je pro ni důležitý přirozený půvab.

Jako dívenka se objevila ve francouzském magazínu Vogue a za roky v modelingovém odvětví se stala mimo jiné úspěšnou influencerkou. Na svém instagramovém profilu má necelých pět milionů sledujících. Ukazuje na něm střípky ze svého života – jak pracovního, tak osobního. Oproti některým jiným modelkám však nemá problém odhalit »pravou« tvář a ukázat se bez make-upu. Ale v jejím případě není divu, protože bez líčidel a maskérských triků je snad ještě krásnější.

"Bella a Gigi Hadid, ony mě inspirují. Svůj styl ještě hledám. Abych byla zcela upřímná, nerada o sobě mluvím. To je vtipné, že? Jinak hraju na klavír, kytaru a bicí. A taky zpívám. Ale u všeho, co dělám, se neskutečně stydím. Snažím se pro své »Thylaners« (tak se nazývají fanoušci modelky, pozn. red.) dělat všechno. Stále s nimi komunikuju a máma mi často pomáhá odpovídat na zprávy," řekla Thylane Blondeau v rozhovoru pro server Frivolette.

Kráska s francouzskými kořeny rozjela také vlastní módní značku s názvem No smile, spolupracuje se světovými návrháři a značkami - například s L'Oréalem. Její půvabná tvář je spojena také s vůní ikonické tvůrkyně parfémů Lolity Lempicky (67) nebo se objevila v jarní kampani Dolce & Gabbana. Před rokem musela podstoupit chirurgický zákrok poté, co jí praskla cysta na vaječníku. Ale ani měsíce po operaci se nezbavila bolestí a ukázalo se, že má další gynekologický nález - nevyhnula se tak další operaci. Pandemickou krizi a období lockdownu strávila ve svém pařížském bytě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.