Nekorektní seznamovací show. Slávek Boura, kterému hrozí 18 let odnětí svobody, pracuje na novém projektu

Moderátor Slávek Boura
Moderátor Slávek Boura
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 18. 12. 2020

Moderátor Slávek Boura (56), který proslul jako moderátor televizní seznamovací show s názvem Rande, má aktuálně práci na dalším zajímavém projektu. "Jde o nekorektní seznamovací show," prozradil muž, který měl být údajně součástí sítě drogových dealerů, které odhalila policejní akce Vombat. A aktuálně Slávkovi hrozí 18 let odnětí svobody.

Slavný moderátor pořadů, které na televizních obrazovkách zářily v 90. letech, se pouští do nového projektu, který bude prý unikátní. "V úvodu ledna se na tom začne pracovat. Obrysy to už má. Jde o nekorektní seznamovací show vysílanou na internetu, více zatím nemohu prozradit," řekl pro ŽivotvČesku.cz Slávek s tím, že projekt má zajištěné financování z Británie.

"Bude to hodně dobré a věřím tomu. Pracuji ale i na jiných věcech, aktuálně i na jedné své knize," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz Boura, kterého policie obvinila na jaře 2018 a to z důvodu, že údajně měl do zahraničí propašovat až dvacet kilo návykových látek jako kokain, pervitin a heroin. Sám ale k věci uvedl, že pracoval pro cestovní kancelář a do USA, Austrálie a na Nový Zéland byl prý vyslán, aby takzvaně obhlédl terén v souvislosti s turismem. S drogami nemá prý nic společného.

"V případu nic nového není. Snad jedině na svátky zvednu telefon a svému advokátovi popřeju krásné Vánoce," dodal pro ŽivotvČesku.cz moderátor s tím, že na Štědrý den se těší zejména z důvodu, že si pořádně odpočine.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.