Nekorektní seznamovací show. Slávek Boura, kterému hrozí 18 let odnětí svobody, pracuje na novém projektu

Slávek Boura byl před více než dvěma lety obviněn.
Slávek Boura byl před více než dvěma lety obviněn.
Foto: nextfoto.cz

Moderátor Slávek Boura (56), který proslul jako moderátor televizní seznamovací show s názvem Rande, má aktuálně práci na dalším zajímavém projektu. "Jde o nekorektní seznamovací show," prozradil muž, který měl být údajně součástí sítě drogových dealerů, které odhalila policejní akce Vombat. A aktuálně Slávkovi hrozí 18 let odnětí svobody.

Slavný moderátor pořadů, které na televizních obrazovkách zářily v 90. letech, se pouští do nového projektu, který bude prý unikátní. "V úvodu ledna se na tom začne pracovat. Obrysy to už má. Jde o nekorektní seznamovací show vysílanou na internetu, více zatím nemohu prozradit," řekl pro ŽivotvČesku.cz Slávek s tím, že projekt má zajištěné financování z Británie.

"Bude to hodně dobré a věřím tomu. Pracuji ale i na jiných věcech, aktuálně i na jedné své knize," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz Boura, kterého policie obvinila na jaře 2018 a to z důvodu, že údajně měl do zahraničí propašovat až dvacet kilo návykových látek jako kokain, pervitin a heroin. Sám ale k věci uvedl, že pracoval pro cestovní kancelář a do USA, Austrálie a na Nový Zéland byl prý vyslán, aby takzvaně obhlédl terén v souvislosti s turismem. S drogami nemá prý nic společného.

"V případu nic nového není. Snad jedině na svátky zvednu telefon a svému advokátovi popřeju krásné Vánoce," dodal pro ŽivotvČesku.cz moderátor s tím, že na Štědrý den se těší zejména z důvodu, že si pořádně odpočine.

Kuriózní příběh se odehrál ve švýcarském Graubündenu, kde pár využil propagační akce jedno...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.