Někteří o ní říkají, že je to paní Columbová. Takhle vypadá pohledná manželka šéfkuchaře Jana Punčocháře

Rodina Jana Punčocháře
Rodina Jana Punčocháře
Foto: Se svolením TV Nova
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 11. 2021

Se svou půvabnou ženou Veronikou je známý šéfkuchař Jan Punčochář (42) už skoro devět let. Jeho polovička se však po jeho boku na veřejnosti neobjevuje, a tak velká část fanoušků oblíbeného porotce z kulinářské show ani netušila, jak vlastně vypadá. To se však nyní změnilo, protože gastronomické eso svou choť i s dětmi vyvedlo rovnou na televizní natáčení. "Moje manželka je naprosto skvělá. Obdivuji ji, kolik toho dokáže zvládnout," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Televizní diváci si milovníka české kuchyně oblíbili v roli porotce gastronomické televizní soutěže. Své letité zkušenosti čerpal z řady zahraničních stáží, kde se zdokonaloval ve svých kuchařských schopnostech. V roce 2015 se stal dokonce držitelem titulu Zlatý kuchař.

Šéfkuchař známé pražské restaurace U Matěje je se svou ženou Veronikou již téměř devět let, z toho dva roky v manželství. Společně vychovávají dvě děti, Matěje (9) a Rozárku (7). A zatímco jeho ratolesti se občas objeví na fotografiích, které zveřejňuje na sociálních sítích, jeho ženu by fanoušci kuchařského mistra hledali na snímcích marně.

Podle všeho jim však manželství jenom kvete, jak ostatně dokládá i to, že uznávaný šéfkuchař na svou choť pěje samou chválu. "Manželství je super, moje paní se stará o všechno. Je úžasná. Celý chod domácnosti funguje a prostě jde říct jen to, že je naprosto skvělá. A za co ji obdivuju úplně nejvíc, že je naprosto úžasná máma našich dětí," vysekl poklonu své manželce Jan Punčochář v odpovědi pro redakci ŽivotvČesku.cz, jak by vlastně svou ženu popsal.

Přesto, že je Veronika Punčochářová většinou za paní Columbovou, tedy že se o ní moc neví a prakticky nikdy není vidět, své s nadsázkou řečeno »odhalení« učinila v závěrečném díle pořadu Souboj na talíř. A netajila se tím, že je ráda, že bude manžel trávit více času doma. "Bylo to náročné, hodně náročné, nejen pro nás, co jsme zůstaly doma, ale i pro kluky. Když přijížděli, byli úplně vyždímaní, ale na druhou stranu to vypadá, že by Souboj na talíři mohl být úspěšný," uvedla.

Jan Punčochář pak prozradil, zda to vypadá, že by se některý z jeho potomků potatil. Pro své potomky by si představoval spíše jinou profesi, protože si je dobře vědom toho, že jeho řemeslo má sice zlaté dno, ale také se jedná o pořádnou dřinu. "Už oba vaří, tak doufám, že nepůjdou v mých šlépějích," dodal s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.