Reklama:

Neměl zuby, šilhalo mu oko, popsala Tereza H. jednoho z klientů, kterého měla za úkol okrást

Tereza H.
Tereza H.
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 3. 2023

Tereza H., která strávila dlouhých několik let v pákistánském vězení, kvůli drogové aféře, do které se namočila, se rozhodla na internetu postupně publikovat celý svůj příběh. Ten zahrnuje řadu dramatických událostí a práci placené společnice, což se příliš nepodobalo jejímu původnímu úmyslu - jak uvedla její babička pro ŽivotvČesku.cz, plánovala modelingovou kariéru. Nyní dívka popsala, jak se vlastně dostala do země, kde musela nedobrovolně strávit čtyři roky.

Reklama:

Terezin příběh je v Česku velmi známý. Po dlouhých letech v pákistánském vězení, kde se ocitla poté, co se zapletla do drogové aféry, se vrátila letos na jaře do České republiky a nepříjemnou životní kapitolu nechala za sebou. Nyní se ale rozhodla postupně uveřejnit celou svou historii a objasnit tak veřejnosti, jak se vůbec v Asii ocitla.

Reklama:

Její cesta vedla přes Belgii, kde původně pracovala jako luxusní společnice. Její rodina o tom neměla tušení, protože jim sdělila, že pracuje na brigádě ve fabrice. Během výkonu tohoto řemesla se seznámila s jistou Sárou, která jí měla dohazovat klienty. Přes ni se posléze seznámila s postarším klientem, jak uvedla na internetové platformě HeroHero.

"Neměl zuby, šilhalo mu oko a vypadal jako osmdesátiletý stařík," popsala jej Tereza ve videu, které publikovala na zmíněné platformě. Sára Tereze měla dále sdělit, že má předstírat vztah s tímto mužem a poté u něj doma společně ukradnou částku 200 tisíc korun. To se ale Tereze H. nelíbilo.

"Už se mi pro ni nechtělo pracovat a ona mi nechtěla dávat peníze," uvedla mladá žena s tím, že poslední měsíc jí dotyčná Sára nechtěla zaplatit, takže vlastně měsíc provozovala řemeslo placené společnice zadarmo. To však nebyl konec jejich spolupráce, protože jí žena poté nabídla jinou zakázku.

Tentokrát mělo jít o focení módních fotografií napřed v Anglii a poté v Pákistánu. Tereza H., která se chtěla podívat do Asie, souhlasila. Měsíc poté čekala v Birminghamu na vízum a nakonec odcestovala do Pákistánu, kde strávila dva měsíce. Následně chtěla odcestovat do Spojených arabských emirátů, na letišti ovšem neprošla bezpečnostní kontrolou a v jejím kufru bylo nalezeno devět kilo heroinu. Dál je již její příběh známý.

"Snila o tom, že bude létat do světa. Vzor buď asi neměla, nebo o tom nevím. Chtěla být slavnou modelkou, ale vzala to ze špatného konce," vyjádřila se babička Terezy H. už dříve pro ŽivotvČesku.cz o nepříliš vydařené modelingové kariéře Terezy H., která aktuálně pracuje v pohostinství a je šťastná šťastná po boku nového partnera, fotbalisty Mariána Kováře (29), který od roku 2017 hostuje v SK Hanácká Slavia Kroměříž. 

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: