Reklama:

Není to jen o kráse. Iva Kubelková promluvila o povaze svých okouzlujících dcer

Iva Kubelková s dcerami
Iva Kubelková s dcerami
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 2. 2024

Starší dcera moderátorky Ivy Kubelkové Natálie Jirásková bude letos maturantkou. Okouzlující Natálka si ve čtvrtek užila svůj maturitní ples, na kterém vypadala jako princezna. Při slavnostní příležitosti, jakou maturitní ples bezpochyby je, se sešla celá rodina Ivy Kubelkové včetně babičky. Obě dcery sympatické moderátorky jsou mamince čím dál více podobné. Někdejší vicemiss na dotaz redakce ŽivotvČesku.cz uvedla, na co je u svých dcer nejvíce pyšná. "Jsem ráda, že jsou vnímavé a citlivé ke svému okolí," řekla charismatická Iva Kubelková.

Reklama:

Maturitní ples se ve většině případů řadí k nezapomenutelným životním událostem. Na ten svůj zajisté nezapomene ani Natálie Jirásková - starší dcera Ivy Kubelkové a Georga Jiraska. Mladičká blondýnka vypadala v černých třpytivých šatech nádherně a podle snímků si svůj večer, kdy nechyběl tanec s tatínkem, užila na maximum.

Reklama:

Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila okouzlující moderátorku a účastnici loňské řady StarDance, jejíž byla ozdobou, s dotazem, na co je u svých dcer nejvíce pyšná.

"Zatím je brzy hodnotit, co po mně dcery zdědily, to se ukáže asi až časem. Mladší Karolínce bude příští týden patnáct. Jsem ale ráda, že jsou holky vnímavé a citlivé ke svému okolí a k lidem kolem sebe, to je myslím hodně důležité," řekla upřímně pro ŽivotvČesku.cz charismatická Iva Kubelková.

Ze snímků, které někdejší modelka umístila na Instagram, je patrné, že i mladší dcera Karolína je Ivě čím dál více podobná. Brunetka roste do krásy, ale stejně jako její starší sestra Natálka o dráze profesionální modelky zatím neuvažuje.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: