Neobvyklé soužití s přítelkyní, manželkou a jejím partnerem: Nejvíc tím trpí děti, říká smutně Václav Upír Krejčí

Václav Upír Krejčí
Václav Upír Krejčí
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 3. 2023

Václav Upír Krejčí (67) prožívá momentálně hořkosladké období. Přestože je ještě formálně ženatý, užívá si života po boku nové přítelkyně. Bohužel však vzhledem k současné finančně náročné situaci v Česku musí stále obývat dům, který vlastní spolu s manželkou, která v domě žije se svým novým partnerem. "Nejvíc tím trpí děti," povzdechl si herec pro ŽivotvČesku.cz.

V loňském roce prožil Václav Upír Krejčí poměrně dramatické změny. Nejprve v červnu způsobil dopravní nehodu, při které jeho vůz skončil na střeše v potoce. Sám umělec se vyjádřil, že příčinou byly neshody v rodině, které v tu dobu řešil. Jeho manželka mu tehdy totiž měla oznámit, že jej opouští kvůli novému partnerovi. Přitěžující okolností bylo, že byl dobrovolnými hasiči nalezen nedaleko zničeného vozu, ze kterého se dostal sám, v podroušeném stavu. Svoje počínání nejprve vysvětloval tím, že chtěl kvůli manželčině nevěře skoncovat se životem, následně to však popřel.

Za jeho nezodpovědný čin mu podle právníka Tomáše Maxy hrozilo šest měsíců až tři roky vězení, a tak může Václav Upír Krejčí hovořit o štěstí, že od soudu odešel pouze se zákazem řízení na dva a půl roku a pokutou ve výši 224 tisíc korun.

Nyní je Václav Upír Krejčí šťastný po boku nové partnerky. "Je to tak. Využil jsem příležitosti. Je to krásné takhle na jaře a hlavně v tomhle věku. Říkám jí Andělko, protože mi ji asi seslal můj anděl strážný," prozradil spokojeně herec pro ŽivotvČesku.cz.

Jeho nebe není ale bohužel bez mraků. Svou novou lásku musí prožívat v domě, který vlastní spolu se svou zatím stále manželkou Zuzanou. Ta má rovněž nového partnera, a tak oba páry sdílí každý jednu část domu.

"Je to těžké, co na to mám říct. Bohužel to kvůli nákladům jinak nejde. Nejvíc tím samozřejmě trpí děti. Já se snažím jim to co nejvíc usnadnit, ale vyřešit by se to měla asi snažit hlavně ta strana, která celou tuto situaci zavinila," řekl smutně pro ŽivotvČesku.cz herec, kterého žena opustila kvůli jinému muži.

Václav Upír Krejčí žil se svou manželkou, architektkou Zuzanou (53), 30 let. Mají spolu dvě dcery, Kristianu (19) a Kláru (24), pro které je rozkol mezi rodiči velmi složitý, přestože jsou již obě dospělé. Podle všeho mezi Zuzanou a jejím společníkem ze zaměstnání, architektem Zdeňkem Tichým, měla přeskočit jiskra, což vyústilo v rozchod se známým hercem a bavičem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.