Reklama:

Nestárnoucí Nicole Kidmanová prozradila, co stojí za její mladistvou tváří. Vzhled souvisí se zdravím, říká

Herečka Nicole Kidmanová
Herečka Nicole Kidmanová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 11. 2021

Herečka Nicole Kidmanová (54) se řadí mezi slavné ženy, které na první pohled vůbec nestárnou. Svou kariéru nastartovala v 80. letech a od té doby jako by zůstávala stejná. Její tvář je v podstatě bez vrásek a ona sama tvrdí, že žádné plastické operace ani jiné drobnější zásahy, které by jí k mladistvému vzhledu dopomáhaly, nepodstupuje a nemá to v plánu. Podle ní je důležité se za všech okolností cítit dobře ve vlastním těle.

Reklama:

Nicole Kidmanová se proslavila ve filmech jako Magická posedlost, Moulin Rouge, Stepfordské paničky či Moje krásná čarodějka. Ve všech těchto snímcích a v několika dalších ztvárnila atraktivní hlavní hrdinku, což je vzhledem k jejímu perfektnímu vzhledu pochopitelné. I dnes, pár let po padesátce, by klidně mohla konkurovat mladším kolegyním.

Reklama:

Přestože by leckdo mohl říct, že mít v 54 letech tvář bez vrásek není bez drobné pomoci ve formě estetických zákroků možné, Nicole popírá, že by kdy jaký podstoupila. "Nesoudím nikoho, kdo se pro plastické operace rozhodne, ať každý dělá, co uzná za vhodné, ale vzhled podle mě silně souvisí se zdravím," řekla herečka v rozhovoru pro magazín Marie Claire.

"Pokud je člověku 80, ale stále se dokáže hýbat jako zamlada a působit u toho sebevědomě, to je to, co mi připadá sympatické a atraktivní. Pokud se ve svém těle cítíte dobře, hned je to vidět," vysvětlila Kidmanová, v čem podle ní tkví tajemství skutečné krásy.

Herečka svůj mladistvý vzhled přisuzuje tomu, že je velmi aktivní. "Miluji běh, plavání, atletiku a sport obecně. Když je člověk fit, tak může zůstat dlouho mladý a krásný," dodala Nicole Kidmanová, která na promítání svého nového filmu Being The Ricardos vypadala fantasticky a dokázala tak, že věk je skutečně jen číslo.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: