Neuvěřitelná cesta Dwayna Johnsona do posilovny. Takhle se The Rock zachoval k novinářům

Autor: Profimedia | Cesta Dwayna Johnsona do posilovny
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 9. 8. 2021

Herec Dwayne Johnson (49), známý též jako The Rock, se udržuje ve formě díky pravidelnému cvičení nejen u sebe doma, ale i v posilovně. V nedávné době se vypravil do fitness centra v Los Angeles a po cestě potkal novináře. Na fotografy se nezlobil a naopak je ještě motivoval k tomu, aby si také zašli zacvičit.

Dwayne Johnson aktuálně patří mezi nejsvalnatější herce. Díky vypracovanému tělu se stal hrdinou především akčních filmů. "S každým dalším filmem chci vypadat lépe, zvedat laťku výš a výš," řekl The Rock, jak cituje magazín Men's Health. Když mu okolnosti nedovolují jít do posilovny, cvičí doma, mnohem raději má ale poctivou dřinu ve fitness centru.

Jedna z posiloven, do kterých Dwayne Johnson chodí často, se nachází v Los Angeles. Před ní na něj čekali novináři a fotografové, kteří chtěli jeho cestu na trénink zachytit. Celebrity obecně se k paparazzi příliš pozitivně nestavějí a jejich přítomnost je obtěžuje, bývalý profesionální zápasník tak svým přístupem překvapil. "Ujisti se, že půjdeš do posilovny," řekl herec novináři. "Už je na čase, díky chlape," reagoval.

The Rock se cvičení věnuje poctivě téměř každý den, vynechává jen jednou v týdnu. Toho dne si kromě odpočinku dopřává i takzvaný cheat meal, tedy nezdravé a kalorické jídlo, kterého se za normálních okolností vyvarovává. "V sobotu cvičím nohy, což je nejnáročnější cvičení. Pochopitelně si pak malý hřích zasloužím," vysvětlil Johnson svůj režim.

S novináři se Dwayne Johnson před posilovnou setkal ve středu 4. srpna. Tento den věnuje posilování ramenních svalů. "Na to mám vyhrazené úterý a středu, jinak dělám každý den něco jiného," přiznal The Rock, který své tělo rozhodně nezanedbává.

Herec Dwayne Johnson
Herec Dwayne Johnson
Foto: Profimedia

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.