Neuvěřitelná podoba matky a jejího potomka: Lucie Bílá se pochlubila nejnovější fotografií se synem, který jako by jí z oka vypadl

Lucie Bílá se synem
Lucie Bílá se synem
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 5. 2022

Jediný syn zpěvačky Lucie Bílé (55) Filip Kratochvíl (27) je pro svou maminku velmi důležitý a ví se o nich, že mezi sebou mají výjimečné pouto. To opět ukázala slavná zpěvačka, když synovi popřála na sociální síti k svátku a gratulaci doplnila společným selfie, na kterém si jsou podobní jako vejce vejci. "Filip má stejný úsměv jako Lucie," potvrdil také partner vynikající pěnice Radek Filipi (38) pro ŽivotvČesku.cz.

Lucie Bílá má se svým jediným synem Filipem Kratochvílem velmi silné vzájemné pouto, a to i přesto, že v uplynulých letech Filip pobýval v zahraničí, kde studoval a sbíral zkušenosti. Loni na jaře se však mladý muž vrátil zpět do Prahy, kde mimo jiné své matce pomáhal s otevřením jejího vlastního divadla.

K umění Filip inklinuje už od dětství. Na rozdíl od své slavné maminky se však nenašel ve zpěvu, raději je na druhé straně kamery a občas režíruje některé klipy Lucie Bílé. Ta je na svého syna náležitě hrdá, a kdykoli může, pochlubí se s ním na sociálních sítích.

Na sociální síti Instagram popřála synovi k svátku a je zřejmé, že Filip je pro Lucii Bílou stále tím malým chlapcem, přestože je již dávno dospělý. V případě zpěvačky se tak mateřské city ani s léty nemění. Na první pohled upoutá podoba v jejich tvářích. Stejný úsměv, stejné oči i další rysy.

"Filip má stejný úsměv jako Lucie, ale i přístup ke svému okolí. Je empatický," sdělil pro ŽivotvČesku.cz Radek Filipi, se kterým zpěvaččin syn vychází skvěle, i když není jeho biologickým otcem. Tím je herec Petr Kratochvíl (70), který již dlouhé roky žije s miss Pavlínou Babůrkovou (48).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.