Neuvěřitelná proměna. Sestra Ornelly Koktové zatočila radikálně s váhou. Podařilo se mi shodit 20 kilo, jásá

Charlotte Štiková
Charlotte Štiková
Foto: Se svolením Charlotte Štikové
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 7. 2021

Charlotte Štiková (24) prochází dechberoucí proměnou. Nikdy se netajila tím, že ji trápí kilogramy navíc, a před časem se rozhodla, že s nimi pořádně zatočí. Začala s intenzivním pohybem, upravila si jídelníček a je na té nejlepší cestě za vysněnou postavou. "Už se mi podařilo shodit 20 kilo. Mám z toho radost," řekla Charlotte Štiková pro ŽivotvČesku.cz.

Charlotte Štiková se začala objevovat na společenských akcích už velmi mladá a vypadala úplně jinak než dnes. Blond vlasy jsou pryč a zanedlouho budou minulostí i všechny nadbytečné kilogramy. Pustila se totiž do intenzivního hubnutí a už nyní má skvělé výsledky.

"Snažím se pětkrát týdně cvičit a každé ráno si dávám minimálně šest kilometrů chůze a běhu s pejskem. Doufám, že ta kila půjdou snadno dolů," řekla Charlotte Štiková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že zatím nechce říkat, jaký je její cíl.

Už nyní je ale vidět, že úprava jídelníčku a pohybového režimu nesou své ovoce a je zřejmé, že velkou část cesty za zdravějším tělem má sestra Ornelly Koktové za sebou. "Za poslední dobu se mi podařilo shodit 20 kilo. Mám z toho radost," svěřila se pro ŽivotvČesku.cz Charlotte, jejíž proměna je obdivuhodná.

"Stravu mám hezky upravenou, konzultovala jsem ji i s panem doktorem. Po několika letech jsem zjistila, že je hlavní, aby člověk měl dostatečný přísun proteinu. To jsem doteď nevěděla, žádný trenér mi to neřekl. Myslím si, že to hubnutí hodně podpořilo," vysvětlila Charlotte Štiková pro ŽivotvČesku.cz, díky čemu se jí nyní tolik daří.

Charlotte Štiková cvičí program zvaný H.E.A.T., což je aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem a spočívá především v chůzi. "Jak to hubnutí bylo trochu rychlejší, tak asi musím zpomalit, aby mi pak nevisela kůže," konstatovala pohledná brunetka.

"Snažila jsem se do toho zapojit trošku i ségru, jestli by to nechtěla zkusit, tak řekla, že to se mnou někdy vyzkouší. Někteří lidé cvičení nedokončí, to nevadí, když někdo nevydrží. Já mám chvilky, kdy se třeba zastavím, ale vždy vydržím do konce," dodala pro ŽivotvČesku.cz Charlotte Štiková, která už nyní může být na svou proměnu velice pyšná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.