Nevěra, šikana a vztahy na bodu mrazu. Herečka Tori Spelling si v osobním životě prožila peklo

Tori Spelling si prožila peklo ve vztazích
Tori Spelling si prožila peklo ve vztazích
Foto: Showpix.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 11. 2020

Herečka Tori Spelling (47), známá jako Donna Martinová z kultovního seriálu Beverly Hills 90210, je žena mnoha tváří. Navenek působí jako usměvavá manželka a matka, ale právě v osobním životě si prošla peklem. Její vztahy byly pokaždé velkým fiaskem a její druhý manžel jí zasadil krutou ránu kvůli své nevěře s mnohem mladší dívkou.

Dcera slavného televizního producenta Aarona Spellinga (†83), který stojí mimo jiné za úspěchem kultovního seriálu 90. let Beverly Hills 90210, a filantropky Candy Spelling (75), zažila v osobním životě ránu kvůli skandálu manžela a kanadského herce Deana McDermotta (53). Za něho se provdala v roce 2006 a jejich manželství se proměnilo v noční můru, když na McDermotta »praskla« nevěra s tehdy 28letou pohlednou Emily Goodhandovou, jak uvedl US Weekly. Herečka má přitom s druhým manželem poměrně početnou rodinu, celkem pět dětí – Stellu Doreen (12), Hattie Margaret (9), Liama Aarona (13), Finna Daveyho (8) a Beaua Deana (3).

Hollywoodská hvězda měla v minulosti pletky s hereckým kolegou Brianem Austinem Greenem (47), se kterým prožila lásku i v televizním hitu Beverly Hills 90210. Její vztahy nikdy nebyly příliš vyrovnané. Prožila si například psychické týrání ze strany expřítele Nicka Savalase (47). První manželství s hercem Charliem Shanianem (55) skončilo také v troskách a nejinak tomu bylo v případě Deana McDermotta. Jenže přesto, že byl manželů po skandálu s nevěrou rozvod na spadnutí, nakonec se nekonal. Svou roli v tom sehrál nejen fakt, že spolu mají pět dětí, ale také peníze a majetek, který by si oba partneři museli při rozchodu nějak rozdělit.

Tori Spelling plní naplno roli pětinásobné mámy a štěstí se snaží hledat v čase stráveném se svými dětmi, které miluje. Ale ani jim se nevyhnula stinná stránka slávy jejich rodičů a staly se obětí školní šikany. "Moje dcera byla šikanovaná do té míry, že u ní došlo k silným bolestem hlavy a žaludku. Pokračovalo to i nadále, takže musela školu opustit," řekla herečka, jak uvedlo CNN Entertainment. Obětí posměchu a nátlaku se stal i její syn Liam, kterého musela také přeřadit na jinou školu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.