Nevěsta Daniela Písařovicová vypadala jako něžná víla. Záběry odhalují, jak se připravovala na svůj velký okamžik

Autor: Instagram Daniely Písařovicové |
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 18. 9. 2023

Již tři dny je z oblíbené moderátorky Daniely Písařovicové vdaná paní. Po téměř roce a půl si vzala svého osudového muže Ondřeje Brzobohatého za manžela. Na svůj velký den se okouzlující brunetka poctivě chystala. Na sociální síti Instagram nyní zveřejnila video z příprav, které zachycuje i poslední úpravy dokonale jemného svatebního make-upu. Novomanželka Daniela potvrdila zásnuby s muzikantem pro ŽivotvČesku.cz celkem nedávno - letos v červnu.

Charismatická moderátorka Daniela Písařovicová patří k ženám s přirozeným kouzlem, které netřeba podtrhovat výrazným make-upem. I na svou svatbu, která se konala u italského jezera Garda, zvolila jemné líčení. Ve svatebních šatech se spadlými rameny vypadala téměř pětačtyřicetiletá moderátorka jako křehká víla.

O video z příprav, které je možné si přehrát výše, se nyní čerstvá nevěsta podělila se svými fanoušky a sledujícími na Instagramu. Dojemná píseň od Eltona Johna doprovází záběry z posledních okamžiků, kdy byla ještě svobodnou ženou. Kromě lehkého make-upu Daniela překvapila i jednoduchým účesem. Žádné složité drdoly či příčesky - přirozeně krásná hnědooká brunetka vypadala v ležérně natočených vlasech dokonale.

Z pohledu na Danielu musel být její snoubenec Ondřej Brzobohatý zcela vedle. Svou snoubenku si v Itálii vzal za přítomnosti rodiny a přátel už po třech měsících od zásnub, které tehdy pro ŽivotvČesku.cz potvrdila budoucí nevěsta. "Ano, zasnoubili jsme se," sdělila na dotaz redakce moderátorka v červnu.

Proč na svatbu zamilovaná dvojice spěchala, objasnil s dávkou nadsázky hudební skladatel na svém Instagramu. "S velkou nadsázkou a humorem lze tvrdit, že Daniela (dle jejích slov) na svatbu spěchala do doby, dokud jí to stále známky gravitace v obličeji dovolí, a já se chtěl zkrátka oženit, protože mě nebaví být rozvedený, což s sebou nese cejch někoho, kdo prohrál," uvedl muzikant v komentáři u svatebních snímků a dodal, že manželé užívají společné příjmení Brzobohatí.

Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová
Foto: Nextfoto

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.