Nevěsta na útěku. Štěpánka Hadenová se musela částečně přestěhovat do jiného města. Jsou za tím muži, přiznala

Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk
Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 7. 2021

Potetovaná Štěpánka Hadenová (32), která se proslavila účinkováním v televizní svatební reality show, momentálně shání nové bydlení. Z Plzně do Českých Budějovic se přestěhovala částečně, protože tam přespává zatím na hotelu. "Je to kvůli práci. Ale nejen kvůli práci, roli v mém rozhodnutí hrají i muži," řekla pro ŽivotvČesku.cz a vysvětlila podrobnosti.

Štěpánka Hadenová na začátku léta stihla dovolenou v Řecku, od té doby ale na odpočinek čas nemá a je v jednom kole. K pracovním povinnostem přiskočily starosti se stěhováním.

"Rozhodně se nyní nenudím, spíše nevím, co dřív. V rámci mé práce jsem změnila pobočku a dojíždím z Plzně do Českých Budějovic. To se ale dlouhodobě nedá praktikovat, proto sháním na jihu Čech byt. Potřebuji alespoň dva pokoje, do jednoho nacpu skříně, mám toho oblečení moc. Momentálně tedy pendluji sem a tam a občas přespím na hotelu, to rozhodně není ideální," řekla potetovaná kráska pro ŽivotvČesku.cz s tím, že nového přítele po rozchodu s Pavlem Dleskem měla, ale vydrželo to jen chvíli.

"Nikoho nemám a abych řekla pravdu, ani nikoho nyní nehledám. Těch důvodů pro odchod z Plzně bylo vícero. Určitou roli v tom hráli i muži, jak se o mě začalo víc psát, tak zase oni psali mně a někteří byli až moc dotěrní. Od chlapů si ráda na chvíli odpočinu," řekla s upřímností sobě vlastní a prozradila, že k novému bydlení přibude i nové tetování.

"Já už jsem říkala, že jednu nohu mám pro rodinu a tam dávám tetování spojené s těmi nejbližšími. Na druhou nohu pak zase dávám motivy, které jsou mi blízké a připomínají mi moje rozhodnutí a životní úseky. Mám v plánu nyní strom života a na druhé koleno půjde hlava Medúzy," prozradila pro ŽivotvČesku.cz hvězda televizní reality show, která věří, že se jí pěkný byt podaří najít brzy, aby nemusela pendlovat a přespávat na hotelu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.