Nevěsta Natálka ukázala ženu, po které zdědila krásu a šarm. Modelkou není kvůli výšce, prozradila maminka

Natálie Mykytenko zdědila půvab po mamince Aleně
Natálie Mykytenko zdědila půvab po mamince Aleně
Foto: Archiv TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 1. 2021

Sestřička ze zubní ordinace a příležitostná modelka Natália Mykytenko (23) zaujala diváky svatební reality show půvabem i odměřeným vystupováním. Na svou dceru je velmi hrdá její matka. "Jsem na Natálku velmi pyšná," svěřila se Alena Mykytenko redakci ŽivotvČesku.cz s tím, že krása je v rodině dědičná.

Natália Mykytenko (23), která se proslavila účinkováním ve svatební reality show, kterou vysílala nejúspěšnější komerční stanice, snila už od dětství o tom, že z ní bude modelka. U maminky Aleny měla vždy velkou podporu a mohla s ní sdílet svá přání.

"Bylo to dobré období, vzpomínám na to ráda. Natálka chtěla být modelkou, ale bohužel nám to nedovolila její výška," přiznala paní Alena pro ŽivotvČesku.cz s tím, že ne vždy se člověku podaří dosáhnout toho, co si usmyslí.

"Jejím idolem byla modelka Taťána Kuchařová. Pořád ji obdivuje. Jako malá chtěla být modelkou nebo letuškou," prozradila Natálčina maminka a doufá, že alespoň část svého půvabu po ní dcera zdědila.

"Také na tu dobu vzpomínám ráda, bylo to pozitivní," vyjádřila se pro ŽivotvČesku.cz Natálka a zavzpomínala na období, kdy zkoušela prorazit v modelingu. Vztah s podnikatelem Františkem Gebrem (36) jí před kamerami a následně v reálném životě nevyšel, ale nezoufá.

"Život je moc krátký, tak si nedělejme zbytečné vrásky na čele a jenom se smějme a radujme," prozradila jedno ze svých životních hesel.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.