Nevidomý muž nemohl vidět ultrazvuk svého miminka. Kamarádka mu ho vyšila k vnímání na dotek

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 12. 2020

Nevidomého Nathana Edge (26) v životě moc štěstí nepotkalo, až díky své přítelkyni Emmě Fotheringham (26) po dlouholetých útrapách s dívkami poznal, co je skutečná láska. Partneři nyní čekají miminko a jediné, co ho rmoutilo, bylo, že nemůže vidět snímek z ultrazvuku. Radost mu udělala kamarádka, která mu dala příležitost si ho představit.

Nathan Edge se narodil jako zdravý chlapec. V šesti letech bohužel znenadání oslepl na 80% a po dvou nevydařených operacích se v osmnácti stal zcela nevidomým.

Vůbec nic nevidím, snímek ultrazvuku mi tím pádem nic neříkal. Mě i Emmu to mrzelo,“ řekl nastávající tatínek deníku Metro. S Emmou se seznámil před čtyřmi lety na internetu a byla první dívkou, které nevadilo, že je nevidomý.

Překvapení

Kamarádku Nathana a Emmy při pohledu na jejich smutek zabolelo u srdce. Strávila tak hodiny tím, že ultrazvuk vyšívala, aby svým přátelům udělala radost.

Pomyslné první setkání s dítětem Nathana dojalo. „Pár minut mi trvalo, než jsem přišel na to, co si vlastně osahávám. Bylo to velmi emotivní.

We will be on ITV news again later today, this time national, from 1.30pm. Really can't believe the media attention...

Zveřejnil(a) Nathan Edge dne Čtvrtek 17. prosince 2020

Deb, která je v okolí známá jako milá dáma venčící sousedům psy, nakonec vyšila všechny snímky z ultrazvuků. Deníku řekla, že takovým způsobem pracovala s jehlou poprvé a dojalo ji, jakou udělala budoucím rodičům radost.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.