Reklama:

Nezavřela jsem pusu, tak mě musel partner vypnout, svěřila se Anife Vyskočilová

Anife si užila prázdniny na motorce
Anife si užila prázdniny na motorce
Foto: Archiv Anife Vyskočilové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 8. 2020

Dovolenou na dvou kolech prožila se svým partnerem Němcem Jensem (43) Anife Vyskočilová (46). Vždy jí vadilo, že na motorce musí mlčet. Letos si proto pořídili integrovaný interkom do přileb a nadšená Anife ani na chvíli nezavřela pusu. Podívej se na ten výhled do údolí a koukni na ty mraky, hlásila. „Skončilo to tak, že si Jens interkom vypnul,“ prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Naštěstí si je vědomá své přirozené výřečnosti a na partnera se nezlobí. Na motorce nakonec projeli čtyři a půl tisíc kilometrů. Přes Rakousko, Slovinsko, Itálii, Chorvatsko a Bosnu se dostali až do Rumunska. „Dovolená byla skvělá. Nabila mě pozitivní energií, abych vydržela podzim,“ řekla pro ŽivotvČesku.cz. 

Reklama:

Bývalé televizní reportérce se nejvíc stýská po její kavárně. Společenská Anife se tam stýkala s přáteli a pořádala nejrůznější akce. Sama pekla dorty. I dnes si občas v kuchyni rozloží kameru, což její muž komentuje: „Tady se bude zase vařit pro cizí lidi.

Její improvizované přímé přenosy jsou hojně sledované na sociálních sítích. Je to však už jen koníček, živí ji podnikání se stavebními materiály. „Ale to není žádná novinka! Již před lety jsem obchodovala s mramorem a sklem. Jen když jsem se poznala Ivánka (exmanžela Ivana Vyskočila - red. pozn.), tak všude vyprávěl, jak se seznámil s mladinkou holkou z Bulharska. Vypadal přitom jako můj zachránce, což nebyl úplně pravdivý obraz,“ vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz. 

Už v úterý se na Žofíně veřejnosti odhalí další utajená aktivita Anife. Věnuje se totiž výtvarnému umění a její obraz se bude dražit pro charitu spolu s díly Adolfa Borna a Jiřího Andrleho. Aniž bychom hodnotili výtvarné kvality Anife, případný kupec jejích obrazů nemůže tratit, protože umělkyně používá velmi neobvyklou techniku. Maluje permanentní tuží a zlatem! Kolik vzácné suroviny použije na jeden obraz? „To se dost liší, ale nedávno jsem dokončila obraz lva, na který jsem potřebovala deset gramů čtyřiadvacetikarátového zlata,“ odhadla pro ŽivotvČesku.cz. Při dnešních cenách zlata tak vůbec nejde o špatnou investici.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: